2737
2734
عنوان

یادم بدین چطور از شیر بگیرم

69 بازدید | 9 پست

دخترم شیر خشکیه روزی سه بار شیر میخوره یه بار صب ساعتای ۶ و اینا یبار قبل خواب یبار ظهر قبل خواب چطوری از شیر بگیرمش؟؟ چقدر طول میکشه کلا؟؟

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

الان چندسالشه دوسالو نیمش هست؟؟؟ اگ هست... زیاد عجله هم نکن . ولی کم کم اون شیر خشک رو حدف کن شیر جوشیده پاکتی بهش بده ... مثلا وقتایی ک میخاد بخابه... شیر بده بخااابه... اون اشکال نداره... بعد ی مدت هم کم کم سرشو گرم کن همون شر با شیشه بهش نده... بگو لولو اومد خورد یا بهش فلف بزن یا تلخش کن ی کاری کن ک بدش بیاد نخوره دیگه هی باهاش بازی کن ک یادش بره... شیشیه شو ی کاری کن ک خراب بشه نثلا بگو دیگ نیس تموم شد تا سه چهارسالگی کم کم قطعش کن... درست میشه

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چندسالشه دوسالو نیمش هست؟؟؟ اگ هست... زیاد عجله هم نکن . ولی کم کم اون شیر خشک رو حدف کن شیر جو ...

هنوز دو سالش نشده🥲

2728
2740
من بیس روز دیگه زایمان میکنم به نظرتون بزارم بعد زایمان یا الان از شیر بگیرم

الان بگیر بعدا دیگه با پا به پای نی نی شیر میخوره 

بهش بگو تو بزرگ شدی باید غذا بخوری شیر مال نی نیاس

الان بگیر بعدا دیگه با پا به پای نی نی شیر میخوره  بهش بگو تو بزرگ شدی باید غذا بخوری شیر مال ...

اره خودمم فکرشو کردم میخوام امروز دست به کار شم🥲خدا کمکم کنه