2733
2734

سلام دوستان خسته نباشین طولانیه ولی خواهش میکنم بخونین

اول اینوبگم من خیلی خجالتیم براهمون روم نمیشه ازکسی بپرسم

من از۱۲سالگی فکرکنم عفونت داشتم یعنی ترشح داشتم اماسفیدنبودخیلیم کم بود.حتی وقتی تو۱۳سالگی پریودشدم ببخشیدواقعاشرتم خیس شدفکرکردم عفونته

(اینوبگم من اون موقع اصلانمیدونستم عفونته فکرمیکردم 

ازیه سنی به بعدهمه اینجوری میشن) ۴سال گذشتخواب بودم وقتی بیدارشدم اصلانمیتونستم بلندش

دلم دردمیکردحتی نمیتونستم دستشویی کنم خیلی بدبود

(اونروزخونه تکونی داشتیم کنسروایناخورده بودیم فکرمیکردم مسموم شدخونوادم گفتن بریم دکترامامن میگفتم خوب میشم الآن)که بعد۱ساعت وقتی خواستم 

بلندشم غش کردم منوبردن بیمارستان (ماتوروستازندگی میکنیم بیمارستان شهرستان بردن )

خانومم بوددکترفقط خودموودکتربودازم پرسیدقبلترشح داشتی شرتت خیس میشدمنه احمق منه بیشعورخجالت کشیدم وگفتم نه اصلاااونم یه چندتاقرص دادگفت خوب نشی بایدسونوبدی اومدیم خونه نزدیکای صبح بود

خواستم  سرویس بلندشدم که بازغش کردم که سرمم زخمی شداونموقع محکم خوردم بازمادرم پیشم بودزیادآسیب ندیدم خلاصه توشهرستان مافقط بیمارستان بودمطب واین چیزانیست خیلی کوچیکه رفتیم شهردیگه 

براسونوگرافی که مشخص شدنیم لیترمایع نزدیک لگن 

(یادم نیست دقیق کجا ) هست که اون دکترگفت بایدنمونه برداری شه بفهمیم اونم توبیمارستان شهربود

عموم گفت بریم فلان دکترکه متخصص داخلی مطبش الآن بازه خیلیم معروفه حتماماروقبول میکنه چون ازراه دوراومدی 

رفتیم اونجااون دکترم گفت به احتمال زیادکیست داشتی ترکیده براینکه مطمئن شم بروآزمایش بده 

وقتی جواب آزمایشم رودیدهیچی نگفت یه چندتاقرص دادگفت خوب میشی کیستم نبوده جای نگرانی نیست

الآن ۳سال گذشته ازاون موقع ولی میگم من بایدمتخصص زنان میرفتم نه حتمااون نیم لیترمایع عفونته دیگه

عفونتام دیگه سفیداینم بگم بعداین ماجراپریودیام که اصلادردنداشتم حالا۳ساله می میرم وزنده میشم 

الآن میگم حتماتاالآن که چندساله اینطوریم لوله هام بسته شده

من حتی ممکنه بچه دارم نشم نه خیلی اشتباه کردم

۱ماه دیگه میخوام برم دکترببینم چه بلایی سرخودم آوردم دعاکنین خوب شم 

الان چندسالته؟؟ مجردی یا متهل؟؟؟

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

الان هم هر چ زودتر برو و درمان شو انشالله ک مشکل جدی نداری

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

یه پزشکی میگفت دذد بیشتر پریودی نشون دهنده عملکرد بهتر بدن 

چون من خودم پریودیم خیلی نامنظم بود دکتر بهم دوتا قرص خوردم پریودیم منظم شده ولی دردام خیلی زیاد شده قبلا اصلا درس نداشتم

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2740
الان چندسالته؟؟ مجردی یا متهل؟؟؟

ببین اول باااید حتما بری دکتر خوب و مطب و اینا قشنگ سونو داخلی و اینا بدی... ولی من ی راهکاری بهت میدم هر مشکلی داری برطرف میشه اتشاله... ببین آب میاز درست کن بخور. یتی دوتا پیاز رو با موست بشور قشنگ قاج کن بزار تو ی لیتر اب ی ده دقه بحوشه درشو بزار... با یکم فلفل سیاه بزن. بد مزه نیس. بزلر سردشد ازصافی رد کن... از روز پنجم پریودیت قبل غذا ی لیوان بخور. تا ۱۵ روز. صب کن تا بشی دوباره هروقت شدی روز پنجم همینجوری بخور. اینکار رو ۶ ماه تکرار کن... خیییلی عالیه واسه عفونت کیست فیبروم سرطان  چسبندگی دردات و هرجیزی ک فکرشو بکنی... اصلاح غذایی هم باید داشته باشی... اصلا ب هیچ عنوان ارد و نان و کیک و شیرینی و چیزای شیرین نخووور حذفشون کن. حداقل تا سه ماه... چیمس و پفک و سوسیس کالباس و غذاهی فسفودی نخور کلا. سردیجات نخووور اصلااااا... ایتا چسبندگی میاره کیست و عفوتت میاره حداقل تا ۳ ناه رعایت کن.‌‌.. برنج و اینا و هر چیز دیگه ای خاستی بخوری فلفل سیاه بزن. پیاز خام بخور. زیاد. و قرص ویتامین ای هر روز ۴۰۰ بخور غیر از پریودیت... خیلی اینا کمک میکنه ب بارداری... ایتلرو هم ۶ ماه بخور هم منطم میشه هم دردات و ترشحت کم میشه... هر ماه یک ورق قرص مترو نیدازول ۵۰۰ با داکسی سایکیلین بگیر بخور هر کدوم ۱۲ ساعت یکبار فقط یک ورق ماهی یک دفعه... واسه عفونت خوبه فقط جدا جدا بخورو با آااااب زیاد . کلااا اب فراوات واسه بدنت خوبه ولی این قرصارو با اب زیاد بخور... ورزش و پیاده وری تند هم خیییلی تاثیر داره حتما انجام بده حداقل هفته ای سه بار... بهت قووول نیدم دکتر نرفته اینکارو بکنی حتی تنبلی تخمدان هم خوب نیشه با اینها ... خودم استفاده کردم نتیحه داده... و ب دیگرانم گفتم. خودم تو طب سنتی یکم دست دارم و میدونم... و حتی خودت سرچ کنی اب پیاز رو. توصیحاتش تو گوگل هست... امیدوارم موفق باشی اول اینارو رعایت کن بعد برو دکتر‌..‌ یا اول برو سونو ببین چخبره. ب دکتر هم نگفتی نگفتی ایتارو خودت رعایت کن بعد ۶ ماه متوحه میشی برو سونو نیبین از همه چی پاک پاک شدی ....

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
ببین اول باااید حتما بری دکتر خوب و مطب و اینا قشنگ سونو داخلی و اینا بدی... ولی من ی راهکاری بهت می ...

مرسی واقعاتشکررر🌱 

فقط قرص مترونیدازول باداکسی سایکلین 

چه مدت مصرف کنم ۱۲س یکبارفقط ۱ماه مصرف کنم 

یاتا۶ماه ادامه بدم

بعدگفتی ایتلروتا۶ماه مصرف کنم اونم هرروزبخورم 

یا هفته ای یکبار  

مرسی واقعاتشکررر🌱  فقط قرص مترونیدازول باداکسی سایکلین  چه مدت مصرف کنم ۱۲س یکبارفقط ۱م ...

ببین ویتانین ای رو حتما اگ میتوتی همیشه بخور ... حالا ما میگیم تا ۶ ماه. هر روز ۴۰۰ شو بگیر غیر از پریودی... مترو نیدازول روبا داکسی سایکیلین رو فقط دو سه روز بخور یک ورق فقط از هرکدون. ماهی یکبار... ینی کل یک ماه نهههه... ماهی یکبار دوسه روز بخوریشون ۱۲ ساعت ی دونه هر از هرکدوم... با ااااااب زیاااد.

2706