2737
2739

میخوایم اقساطی برداریم اول نظرم رو اسنوا بود که فروشگاه نداشت و دوو پیشنهاد داد 

تو گوگل و اینجا نظرات مثبت راجع به دوو کمه

یه فروشگاه آشنا رفتیم گفت هیچ کدوم خوب نیست 

تی سی ال و الیو خوبن البته این آشنا هیچ کدوم رو موجود نداشت گفت غریبه بودید یکی از مارکهایی که دارم رو بهتون می‌فروختم اما تو بازار الان این دوتا خوبن 

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

از یه تعمیر کار که قبلا هم تی وی مون رو درست کرده هم پرسیدم اون گفت مارک بویمن از داخلی ها بهتر از بقیه است

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الیو خیلی مارک غریبی هست  ولی در کل لوازم برقی شانسی در میاد

گفت صفحه اش برای الجیه و آی پی اس داره که اصلا نمیدونم یعنی چی!!!!

متاسفانه ایرانی خوب وجود نداره  ایران در زمینه لوازم صوتی تصویری واقعا هیچی بلد نیس

و متاسفانه مجبورم بین اینا انتخاب کنم چون پول نقد ندارم برم بانه

2740
و متاسفانه مجبورم بین اینا انتخاب کنم چون پول نقد ندارم برم بانه

اگه ضمانت کرد ک خوبه بگیر 

ولی ب نظرم این جنس رو بر نمی داشتن خاص ردش کنه ،،،ببخشید منفی فکر کردم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
یکی همینجا میگفت ایوولی خوبه راجع بهش یه تحقیق بکن

ایوولی ک عالیه

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری