2733
2734
اورژانس بدترش نکنن .عجب غلطی کردم . دیگه عمرا این غلط و نمی کنم .خدا کنه زود خوب بشه .بچم همش می تال ...

تا حالا تجربه ش رو نداشتم ولی حداقل یه زنگ بزن بپرس  بچه ت الکی درد نکشه لااقل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفع میشه عزیزم نگران نباش امپول هورمون اون غولی نیست که همه فکر میکنن مخصوصا اینجا تو این سایت جبهه ...

عزیزم برای بچه من عارضه داده . خودشون گفتم لگن درد داشت اطلاع بده .الان بچن دچار لگن درده .اصلا کج شده .اتفاقا خیلی پشیمونم .هیچ چیزی بدون عارضه نیست .من دیگه ادامه نمی دم .بچم از کمر تا شده

✔️ خبرنگار 
2728

پاشو ببر بیمارستان توروخدا ی اتفاق بد نیوفتاده دیگه هم نزن چرا  شربت نمیدی کله پاچه آش  کاچی این غذاهای مقوی بدی ابگوشت بده خوب میشه قدو وزنش اجیل بخر چیه بردی زدی اخه آش بدن بچرو خوب جلو میاره برسی بهش لازم ب امپول نیس

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 
ببرش بیمارستان مخصوصا وقتی دکتر تاکید کرده 

نگفت بیمارستان ‌.فقط گفت به دکتر بگو .الان ببرم بینارستان فقط پرستار هست .نمی دونم چی کنم .همسرم می گن نمی خواد امشب کاری کنی دارو مسکن داده

✔️ خبرنگار 
2740
پاشو ببر بیمارستان توروخدا ی اتفاق بد نیوفتاده دیگه هم نزن چرا  شربت نمیدی کله پاچه آش  کا ...

عزیزم هیچی نمی خوره ولی با تمام نخوردنا دیگه غلط بکنم بزنم .آولین و آخرین بارم بود .

✔️ خبرنگار