2752
2734
عنوان

عید ۹ماهم میشه لباس چی بپوشم ؟🥺

546 بازدید | 40 پست

۱۰فروردین تاریخ زایمان داده بهم ان تی 

حالا روز اول عید چی بپوشم حیفمم میاد این همه هزینه لباس باردادی بدم واسه چن روز 

لباس بارداری گرفتم ولی زمستونی آخه تا الان که ۸ماهمه شکم نداشتم زیاد معلوم نبود لباس عادی می پوشیدم

وای منم حاملم عید ۸ ماهم میشه😄😄 من اردیبهشت نینیم میاد

اولین بارداریمه،،، شما میخواین برا روز زایمان چیییی بپوشییین😄😄😄🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ نینیتون دختره یا پسر؟؟؟ چییی میخواد بپوشه؟؟؟

میشه برای سلامتی عزیزانم صلوات بفرستی؟ منم برای حاجت توی دلت ایه الکرسی میخونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سخت نگیر آلان همه سایزا فری شده اگه خیلی شکمت بزرگ نیست اصلا سمت لباس بارداری نرو کوتاه دوست داری تونیک شلوار بلند دوست داری پانچ بپوش بعدا هم میتونی استفاده کنی

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

وایییییی از این لباس بارداری ک پدر من در اومده ۳ ماهگی خریدم ۶ماهگی خریدم ۸ ماهگی هم خریدم ولی شلواراشون اندازم نمیشه از شکم‌ یعنی اندازه هست تنگه خودم اذیت میشم میخوام لباس گرم بخرم روزا اینجا گرمه میخوام لباس خنک بخرم شبا میرم پیاده روی هوا سرده منم قیدش و زدم نخریدم 

وایییییی از این لباس بارداری ک پدر من در اومده ۳ ماهگی خریدم ۶ماهگی خریدم ۸ ماهگی هم خریدم ولی شلوار ...

من که واسه حاملگیم فقط لباس نخی سایز بزرگ گرفتم خیلیم راحتو قشنگ بودن شلوارم ابروبادی داشتم راحت بود

وای منم حاملم عید ۸ ماهم میشه😄😄 من اردیبهشت نینیم میاد اولین بارداریمه،،، شما میخواین برا روز زای ...

وای به روز زایمان فک نکردم که چی بپوشم راسش😅

منم اولین بارداریه نی نی هم دختره سرهمی می برم براش 

وای منم حاملم عید ۸ ماهم میشه😄😄 من اردیبهشت نینیم میاد اولین بارداریمه،،، شما میخواین برا روز زای ...

منم در حال زاییدنم فعلا یک سانتم بچه اولمه  ولی لباس واسه خودم نخریدم گذاشتم هرچی میخوام بزارم همون عید ببینم چقدر لاغر میشم

من که واسه حاملگیم فقط لباس نخی سایز بزرگ گرفتم خیلیم راحتو قشنگ بودن شلوارم ابروبادی داشتم راحت بود

خب من فقط شکمم بزرگ شده همه لباسا قبل بارداری اندازمه الان شلوارلیا قبل بارداری و می‌پوشم فقط دکمه هاشون بازه واسه خونه خیلی خریدم ولی واسه بیرون واسم مهم بود خوب بپوشم تیپم خوب باشه گشاد نپوشم 

منم در حال زاییدنم فعلا یک سانتم بچه اولمه  ولی لباس واسه خودم نخریدم گذاشتم هرچی میخوام بزارم ...

راسی معاینه لگن درد نداره؟از هفته چن معاینه میکنن که ببینن چن سانته؟

2706