2737
2739

سلام مامانای عزیز دخترم ۹ ماهشه از ۶ ۷ ماهگی ناحیش سوخت انواع کرما و استفاده کردم خوب نمیشه سودوکرم و دسیتین هم خریدم تا میزنم قرمزیش بیستر میشه پوشکم‌پمپرز میذارم باز فایده نداره جای سوختگی قبلیش نرفته حدید میزنه زینک اکساید کالاندولا کلوتریمازول هیدروکورتیزون و پمادای مختلف امتحان کردم خوب نمیشه چکار کنم توروخدا یه راه حل بگین کشی تا حالا کوچولوش اینجوری شده بود؟

روغن جامد  یه بار زدیم . خوب شد .

از اون داخل قوطیها هستن بزرگ .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سودوکرم بیشتر برا اگزما کار میکنه قبلشم باید با شامپویی چیزی بشوری 

همون اگزما هست نمیدونم چرا میزنم کاملا هم با سشوار خشک مکنم قرمزیش شدیدتر میشه دسیتین هم خریدم همینه

2740

دختر منم اینجوری بود تا پی پی میکنه بشورش

شب ها پوشکش نمیکنم 

قبل خواب خوب میشورمش دیگه پماد نمیزنم خوابش که برد پوشک ش رو باز میکنم شلوارش پاش میکنم نزدیک صبح احتمال میدم جیش میکنه پوشک ش میکنم 

میتونی زیر انداز تعویض زیرش بندازی

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
همون اگزما هست نمیدونم چرا میزنم کاملا هم با سشوار خشک مکنم قرمزیش شدیدتر میشه دسیتین هم خریدم همینه

استلاتوپیا ماستلا من شنیدم

برا ما سودوکرم جواب داد برا اگزما هاش

ولی مقعدش همیشه سوخته .منم نمیدونم انواع چیز میز زدم

2706