2733
2734

برا فیزیک پایه ۱۰ و ۱۱

کدوم مباحث رو حذف کنم

اینم بگم زیاد وقت ندارم براشون

چون شیمی و زیست بیشتر کار میکنم

و پایه ۱۲ رو کامل میخونم

حس اژدهایی رو دارم که دستش سوخت ؛ فوت کرد !

دهم فقط دما گرما  و کار و انرژی بخون یازدهم فصل یک

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه سوال زیاد میاد ازش میترسم حذف کنم

فشار خبلی مبحث سنگینیه 

پس باید حذف بشه 

یعنی اکه حذف نکنی اصلا زمان نیست برای خوندنش

از طرفی چون میگی دوازدهم کامل میخونی 

پس کار و انرژی و بخون 

چون ترکیب میشه با دینامیک 

اما فصل یک یازدهمو از دست نده 

سوال های اسون  امکان داره بیاد ازش

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
فشار خبلی مبحث سنگینیه  پس باید حذف بشه  یعنی اکه حذف نکنی اصلا زمان نیست برای خوند ...

خب الان 

من ۱۲ رو کامل میخونم

کارو انرژی

فصل ۱ یازدهم

دیگه چی ؟

حس اژدهایی رو دارم که دستش سوخت ؛ فوت کرد !
فصل ۱ یازدهم خیلی سنگینه به نظرم فشار رو بخونه راحت تر باشه

خب این بستگی داره 

مثلا ممکنه شما اون فصلو خوب یاد گرفتی الان میتونی مرور کنی تست بزنی مانور بدی 

اما یه نفر دیگه با یازدهم اوکی تر باشه 

خب الان  من ۱۲ رو کامل میخونم کارو انرژی فصل ۱ یازدهم دیگه چی ؟

دما گرما