2733
2734
عنوان

بچه ها دخترم خیلی سرفه دارهالان از مهر تا الان هررر ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 4298 بازدید | 65 پست

گیاه زوفا از عطاری بگیر دم کن روزی سه بار شیرین کن با نباتی چیزی بده بخوره زود خوب میشه

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چرا شما میگی سرماخوردگیش تبدیل شده به حساسیت ؟ چون خیلی سرفه داره یا زودزود سرما میخوره؟ آخه بچه های ...

منم از مهر تا الان داغون شدم همش سرفه هرچی دکتر رفتم فایده نداشت.تا اینکه این هفته یهو زد ب ریه م جان دادم دیگ رفتم پیش متخصص داخلی 

دخترت رو از نظر ویتامین دی و آهن خون بررسی کن احتمال زیاد این دو آیتمش خیلی پایین هست که مدام مریض م ...

اما هر کس تو کلاسشون هست همینجوره تا ویروس میاد میگیرن همه باهم

2731
چی بود که عالی بود تا خورد سرفه هاش قطع سد یا کلا دیگه موقع سرماخوردگی اینجور نشد؟

نه دقیقا با مصرف بکی دوباره اما دو روز که منظم بهش دادم سرفه ها کم شد بعدم کاملا قطع شد بچه ام خیلی با سرفه اذیت شد حداقل چهار بار دکتر عوض کردم

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

تا انتی بیوتیک نخوره خوب نمیشه

وقتی به این مرحله رسیده

اسپری سروفلو هم خوب ولی باید متخصص بنویس

ببرش پیش متخصص ریه کودکان

امان از این سرفه که داغون کرد بچه ها را

کتوتیفن موقع خواب بده بهش

اسپری حتما با دمیار باشه

تو سینه و چاله گلوش و پشت کتفش را چرب کن با روغن بادام تلخ یااا روغن زیتون

عناب دم کن بده بهش

دیفن هیدامین بهش بده تا خلط پشت گلوش کنده بشه

قرص معده فاموتیدین 

وهزار تا کاره دیگه که من همش انجام میدم

اره فکسوفنادین دکتر به پسر منم داد در کنار پلارژین واقعا خوب بود

دقیقا در کنار هم با یه مونته لوکاست پودری چون دخترم قرصش نمیخورد و شربت میم بابت تقویت سیستم ایمنیش خیلی خوب بود تجویزش

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
دقیقا در کنار هم با یه مونته لوکاست پودری چون دخترم قرصش نمیخورد و شربت میم بابت تقویت سیستم ایمنیش ...

واسه پسر من شربت ایمیونس داد اونم خوبه

برای شادی روح بابام یدونه صلوات میفرستی؟
واسه پسر من شربت ایمیونس داد اونم خوبه

آره اینم قبلا دادم اما دخترم به شدت مستعد یبوست هست این که گفتم میم پیشنهاد دادن گفتن چون حساسه مشکلی ایجاد نمیکنه