2733
2734
عنوان

بچه ها دخترم خیلی سرفه دارهالان از مهر تا الان هررر ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 4296 بازدید | 65 پست
چرا شما میگی سرماخوردگیش تبدیل شده به حساسیت ؟ چون خیلی سرفه داره یا زودزود سرما میخوره؟ آخه بچه های ...

چون بچه ی منم دقیقا همینجوری شده و ۴ تا دکتر عوض کردم اما سرفه اش قطع نشد،اخرش بردم دکتر داخلی گفت تبدیل شده به حساسیت ازبس سرماخورده و بهش اسپری داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میگن شیرابه بادام خیلی خوبه میشه بگید شیرابه بادام با پوست خوبه بی پوست خوبه؟ خود بادامم بدم میک ...

دکتر به من گفت آسیاب کن بادام رو بریز تو عسل بهش بده 

سعی کن با حرفات حال بقیه رو خوب کنی اونوقت میبینی حال خودتم‌خوب میشه ❤
2731
نه دکتر گفت مسله ای نیست طبیعیه خوب سرما بخوره 

ویروس جدید اینطوریع. منم از مهردرگیر بودم از اوایل دی شدیدتر شد. پسر منم خیلی سرفه میکنه. اگه سرفه اش همیشه همینطور طولانی میشه یا صدای سوت میده زمینه آلرژی داره و بهتره با یک متخصص مشورت کنید. 

اون اسپری هم نزنید خیلی ضرر داره.

چون بچه ی منم دقیقا همینجوری شده و ۴ تا دکتر عوض کردم اما سرفه اش قطع نشد،اخرش بردم دکتر داخلی گفت ت ...

عزیزم دخترم سرفش قطع میشه بعد از دو هفته ...ولی بیست روز بعدش دوباره سرما میخوره و سرفه

ویروس جدید اینطوریع. منم از مهردرگیر بودم از اوایل دی شدیدتر شد. پسر منم خیلی سرفه میکنه. اگه سرفه ا ...

کدتم اسپری سالباتومال؟ والا همیشه شربت سالباتومال میداد حالا دیگه اسپری میده ...والا میگن ضررش کمتره 

دختر منم همین هست فردا نوبت آسم و آلرژی دارم ببرم قبلش بردم فوق تخصص ریه دو تا اسپره آبی و نارنجی داد هیچ فرقی نکرد ولی تجربه خودم از سرفه شب این هست که خلط پشت حلق دارن باعث سرفه شبانه میشه به خدا من از سرفه های دخترم داغون شدم مال منم خوب میشه مریض که میشه علامتش سرفه شدید که به هیچ دارویی جواب نمیده حتی اسپره دعا کن فردا حداقل این یه دارویی بده که سرفش کنترل بشه موقع سرماخوردگی

دختر منم همین هست فردا نوبت آسم و آلرژی دارم ببرم قبلش بردم فوق تخصص ریه دو تا اسپره آبی و نارنجی دا ...

ان شالله عزیزم حتما خبرشو بمن هم بده.... میگم من تجربه کردم هر وقت سرما میخوره ده روز سرفه داره و سرفه ی شبانش ک از خواب بیدارش میکنه سه شبه نهایت چهار شب و یک چیز جالب این که از ساعت دو به بعد دیگه سرفه نمیکنه علت چیه؟!

دختر منم همین هست فردا نوبت آسم و آلرژی دارم ببرم قبلش بردم فوق تخصص ریه دو تا اسپره آبی و نارنجی دا ...

میشه بگی اسن اسمری ها ک فوق تخصص ریه داد چیه  آبیه سالباتامول نیست؟