2733
2739
عنوان

رو مخ رفتن بچه های مدرسه

226 بازدید | 12 پست

سلام  

میونم با معاون مدرسه مون خوبه دیروز و امروز من به معاون مدرسه مون کمک کردم برای توزیع کارنامه و همم کارهاش رو انجام دادم زنگ اول ورزش داشتیم و بقیه درسامون هم مهم نبود معاون گفت بمون کمکم کن منم گفت چشم دم به دیقه بچه های کلاس رفتن اومدن تیکه انداختن بهم، به اونجا میگفتن فلانی خوب کلاسو میپیچونه میره معذرت میخوام بهم میگن خایه مال و ... منم واقعاً دیگه طاقت ندارم منی که با بچه های کلاس کاری ندارم و کلی بهشون خوبی کردم و‌... اینطوری باید جواب خوبی رو بدن خسته شدم هر روز میرم مدرسه باید رفتار های اونا رو تحمل کنم معاون مدرسه و مدیر هم از هرچی که خبر دار میشن میگن من لوشون دادم در حالی که من از آدم فروشی خوشم نمیاد هر چی میگن برام مهم نیست و نه جوابشون رو میدم و نه اهمیت میدم ولی واقعاً دیدم امروز اینهمه پیگیری کردن و اومدن تو دفتر معاون اینطوری رفتار کردن و حسادت میکنن واقعاً بهم برخورد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

به نطرم خوبه کمک کردن ولی خوبه که حدشم حفظ بشه

نه زیادکه باعث بشه اونانتونن کارکنن یاحتی معاوناروتون حساب بارکنن خیلی..

امضام بخون!😉.هیچگاه نمی گذارم به مذهبی بودنم واعتقادات وکشورم توهین شودازشمادوست عزیز یک خواهشی دارم:من داخل تاپیکها اگرنظری میدم مخاطبم استارترهست نه دیگرافراد پس توجه داشته باشید وریپلای نکنید🙏نه خودم قصدتحمیل نظردارم نه اجازه می دهم فردی دیگرنظرش راتحمیل کند☺🙅‍♀️❤️خداجونم!ازت میخام من وهمه جوانان ونوجوانان راهدایت کنی❤️خوشحال میشوم بابانوان نوجوان درموردمسائل روزصحبت کنم
2740
به نطرم خوبه کمک کردن ولی خوبه که حدشم حفظ بشه نه زیادکه باعث بشه اونانتونن کارکنن یاحتی معاوناروتو ...

بله حرف شما درسته اما اونا هیچ کمکی نمی‌خوان بکنن فقط دنباله بهونه هستن که یه بحثی بندازن وسط میگن چرا فلانی کلاس رو پیچوند رفت در حالی که اصلاً کلاس مهمی نبود چند روز پیش هم اولیا یکیشون اومده مدرسه میگه چرا فلانی غیبت میکنه همش منم میتونم نزارم بچم بیاد مدرسه

بله حرف شما درسته اما اونا هیچ کمکی نمی‌خوان بکنن فقط دنباله بهونه هستن که یه بحثی بندازن وسط میگن چ ...

زیاداهمیت ندید پس

امضام بخون!😉.هیچگاه نمی گذارم به مذهبی بودنم واعتقادات وکشورم توهین شودازشمادوست عزیز یک خواهشی دارم:من داخل تاپیکها اگرنظری میدم مخاطبم استارترهست نه دیگرافراد پس توجه داشته باشید وریپلای نکنید🙏نه خودم قصدتحمیل نظردارم نه اجازه می دهم فردی دیگرنظرش راتحمیل کند☺🙅‍♀️❤️خداجونم!ازت میخام من وهمه جوانان ونوجوانان راهدایت کنی❤️خوشحال میشوم بابانوان نوجوان درموردمسائل روزصحبت کنم
باید صمیمی میشدی باهاشون

باهاشون دوست هستم ولی از این دو رو بازیاشون خوشم نمیاد و همم میتونن مودبانه صحبت کنن وقتی اینطوری میان بحث میندازن مجبور نیستم که رفاقت برقرار کنم باهاشون وقتی بمن اعتمادی هم ندارن فکر میکنن من آدم فروشی میکنم