2733
2734

سلام یک ماه پیش عمل لازک کردم

یک هفته پیش دیدن بهتر شده بود

ولی الان دو سه روزه حس میکنم باز دیدم ضعیف شده نسبت به هفته پیش علت چیه؟

و اینکه دود سیگار میز کناری تو کافه خرد به چشمم 

سریع بلند شدم ولی الان چشمم میسوزه چیکار کنم؟

وقتی لازک میکنی باید خیلی مراقب باشی چحوری سر یه ماه پاشدی رفتی کافه 

بنظرم از دکترت بپرس ممکنه موقت باشه تاری دیدت 

ممکن هم هست اسیبی زده باشه شاید بهت قطره ای چیزی بده 

راستی چند قطره اشک مصنوعی بچکون تو چشمت شاید شستشو بده خوب شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقتی لازک میکنی باید خیلی مراقب باشی چحوری سر یه ماه پاشدی رفتی کافه  بنظرم از دکترت بپرس ممکن ...

اخه دکترم گفت بعد ۲۰روز میتونی همه جا بری حتی باشگاه

فقط گفت تو روز عینک بزن

تا شش ماه تاری دید طبیعیه 

چشمات رو بشور با شامپو فیروز حتما در روز 

قطره اشکی مصنوعی هم بریز 

قطره هاتو مرتب مصرف کن

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
نوسان دید طبیعیه؟

بله

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2738
اخه دکترم گفت بعد ۲۰روز میتونی همه جا بری حتی باشگاه فقط گفت تو روز عینک بزن

دکتر من بهم گفت تا چند ماه اصلا در معرض دود و ادکلن غلیظ ارایش چشم  ورزش حرفه ای اینا نباش 

نرفتی معاینه ماهیانه ؟ چون معمولا بعد یک ماه باید بری معاینه 

کوتاهی نکن حتما وقت بگیر برو 

چشم حساسه

دکتر من بهم گفت تا چند ماه اصلا در معرض دود و ادکلن غلیظ ارایش چشم  ورزش حرفه ای اینا نباش  ...

چهارشنبه وقت دارم باید برم

به منم گفت در معرض دود و ادکلن و اراش نکن ولی این دود سیگار اتفاقی بود نمیدونم سوزش چشم از اونه یا چیز دیگه