2733
2734

بچه ها من ی کلاس ثبت نام کردم ۳ روزه هست از ساعت ۲ تا ۷شب بعدش مدرک بین المللی میده 

اگه میخاستم بعد عید برم ۲ میلیون گرونتر میشد

برای همین ثبت نام کردم از فردا تا پنج شنبه ست...

پسرم یکسال و نیمشه و تاحالا هیچ وقت تنهاش نزاشتم 

مادر خواهری کسی هم نزدیکم نیست...

ی دوست صمیمی دارم ک زیاد رفت و امد داریم مجرده و میگه بچتو بیار من نگهش میدارم فردا رو...

مامانش هم هست...خوبیش اینه پسرم خیلی دوسش داره و خونشون ۴برابر خونه ماعه هرموقع میریم حسابی شیطونی میکنه...

گزینه بعدی خواهر شوهرمه ک پسرم دیر دیر میبینه اونارو اما خب میتونه یک روزم اون نگه داره...

خود کلاس هم آشپزی طوره و همه خانوم هستن 

نمیدونم ببرمش یا خونه کسی بزارم ...

شوهرم تا ۵ ۶ سرکاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کنجکاو شدم کلاس چیه فقط ی هفته س؟!

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️
2731

اونجا ک ببری چیزی از کلاس نمی‌فهمی مجبوری پیش کسی بزاریش

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️
2740
نمیشه دوستت و با خودت ببری اونجا ؟ جایی رو نداره که دوستت با بچه اونجا بمونه؟ اینجوری خیالت راحتتره ...

نه اینجوری ک میگی خیلی سخته پسرم شیطونه بدو بدو میکنه خونه اونا حداقل بازی میکنه 

نوزاد ک نیست دوستم بیاد نگهش داره اونجا

2706