2737
2739
عنوان

همسرم پیام دادم بیاین

253 بازدید | 10 پست

امروز عصبی کرد منو    فونت و گوشی من خارجی هست 

دم عصر پیام دادم  نمیدونم  این یعنیدچ 1hego sant.

ago1h  Sent

چرا برعکس تایپ میشع  سینت یک اگو

یهنی پیامم رو خوند

عشق💚  کاربری دست دو نفره   اوکی😃😃

بچها میشه بیاین تایپکام خیلی گیرم🥲😭

رشتهــ تجربی:) ♡ دعا کن جراح قلب بشم خدایا شکرت کمکم کردی 😭😔 بازم خدایا شکرت برام دعا کن موفق باشم دعا کن قلبم خوب بشه🥲✨🩷دعا کن اونی قلبم شکست تقاص پس بده🖤هعی تویی که ادعات میشدبیا تو حال خرابم یه انقلابی کن🖤اونقدر قوی باش ‏که بتونی رها کنی، ‏و اونقدر صبور باش ‏تا بتونی منتظر رسیدن چیزی باشی که لایقشی ..از قلبت ک بگذری با مغزت میگیری نتیجه!🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باشه ولی معنی چیزی که گفتی میشه یک‌ساعت پیش ارسال شده😆

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

یک ساعت قبل فرستاده شد 

ترجمش اینه 

خوانده فک نمی کنم شده باشه 

البتع اگه پیامک نباشه جون تو میامک معلوم ننیشه طرف سین زده یا ن

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!

اینستا بوده؟

نوشته یکساعت پیش ارسال شد.

زبانش گوشی یا اون نرم افزار هست عزیزم.

حتی اگ زبان گوشی فارسی نداره میشه اینستا رو فارسی کرد.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740
خونده

اگر پیامک باشه  مشخص نمیشه

ولی اگر برنامه های پیامرسان باشه باتوجه به دوتیک شدن ورنگ آبی میشه فهمید خونده یانه

کاربری سومه😬 بعدازدوهفته موفق به راه اندازیش شدم🤗💪دیگه گول دادم خانم خوبی باشم🤐متاهلم💑خدا نخواست که مادر بشم،سخته ولی نمیشه جنگید🌹