2752
2734
عنوان

دختر دوسالم

57 بازدید | 14 پست
سلام دوستان دخترم دو سال و دو ماهشه مشکلم اینه وقتی بچه هارو می بینه تو پارک یا پسر خواهرمو پرخاش میکنه بعضی وقتا هلشون میده یا سرمون داد میزنه
دوستت دارم را من دلاویزترین شعر جهان یافته ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره وقتی کار اشتباه میکنه داد میزنم ولی این فقط با بچه‌ها ی هم قد و قواره خودش داد میزنه با بچه‌ها بزرگتر خوبه
دوستت دارم را من دلاویزترین شعر جهان یافته ام
2731
عزیزم من دو تا دوستام بچه هاشون یکی دو ساله و اون یکی دوسال و نیمه هردوتاشون همینطور ین فکر کنم اقتضای سنشونه .... ولی باید صبوری کنی.... مثلا واکنش شدید نشون ندید. ... یا خشونت به کار نبرید چون بچه سردر گم میشه .... وقتی این رفتارارومیکنه دستتون و بگذارید روشونش و بگیدمن ازشمابیشترازاین ها انتظاردآرم عزیزم .... کارت درست نیست .... یکم بهش فکر کن . . نمیگم یه روزه ولی کم کم درست میشه راهش فقط صبوری و خوش اخلاقیه
من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
با مامان شایان کاملا موافقم می دونم بعضی وقتا بچه ها اونقدر به ادم فشار میارن که آدم روانی میشه .... خودم یه مادرم میفهمم .... ولی با خشونت و داد زدن پیام اشتباه بهش میدی .... یعنی شما بهش میگی اگه کار اشتباه کنی من داد میزنم ... پس اونم یاد میگیره خشونت رو ....
من دو تا پسر دارم با اولی سر هر چیزی داد و بیداد راه مینداختم متاسفانه اونم دقیقا تو سن 2 تا دو سال و نیم دست بزن پیدا کرده بود الان 5 سالشه و آقاست با دومی اشتباهمو اصلاح کردم و همیشه باهاش آروم برخود کردم الان 2 سالشه و آرومه نه کسی رو میزنه و نه جیغ و داد میکنه من فکر میکنم بچهها بازتاب رفتارهای خودمونن
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
نه مامان شایان جون منظورم اولیه که میخوانماد مستقل باشند تو این سن خیلی احساس استقلالشون بالا میره . . دختر دوستم اوایل خیلی با دخترم چلنج داشت ولی با صبوری خیلی خوب شدن .... بله قبول دارم هر رفتار خشن طبیعی نیست ولی این کوچولوها تازه دارن با امتحآن کردن یاد میگیرند. .. شاید منظورم خوب نرسوندم. .. ولی منظورم آینه که وقتی اینکارو میکنه صبوری کنید و خشونت به کار نبرید
بچه شیطون و پرانرژی باهوشه و براش مفیدتره تا یه جا بشینه ولی اگه دوست داری کمتر شیطونی کنه بازیهای نشستنی باهاش بکن کتاب تاثیر خوبی داره جورچینها پازلهای بزرگ و...
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
مامانا پسر منم همین طوره در صورتی که من وباباش کاملا آروم هستیم و آزاری برای بقیه اصلن نداریم، خیلی در این باره سرچ کردم و توی یه مقاله خوندم تهاجم به این شکل جز روند رشدشون هست و انشالا به مرور زمان و با بیشتر شدن کنترل بچه روی احساساتش این رفتار از بین میره
ان مع العسر یسری... 🌸