2752
2734
عنوان

لاپراسکوپی و هیستروسکوپی

| مشاهده متن کامل بحث + 9346 بازدید | 103 پست
دکتر ب من گف ک لولتو باز کردم برا منم چسبندگی داشت..الانم تو اقدامم خیلی میترسم ک باز دوباره چسبندگی داشته باشه....ب دکترمم گفتم برم عکس رنگی گفت ن..من کار خودمو بلدم..میدونم چیکار کردم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم آندو داشتم،دیگ شد،۲۶سالم بود،عمل کردم،لاپراسکوپی کردم۹۳عمل شدم هزینش۵۵۰۰شد،آزاد،بیمه مقدارش داد۲تومان خودم دادم،شیراز خصوصی بودم.بلافاصله بعدشم ک 2ماه دکتر قرص جلوگیری داد گفت تخمدان مرتب بشه،بعد دو ماه با اولین اقدام باردار شدم،اما سقط شد،بازم باردار شدم چن ماه بعدش
دوستان کسی بیشتر راجع به این عمل اطلاعاتی نداره؟ تو یه سری سایتا خوندم که باید قرص جلوگیری استفاده بشه قبل از عمل ولی به من چیزی نگفتن چیکار کنم به نظرتون؟
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
من آندومتریوز داشتم بیمارستان خصوصی لاپارا شدم بیمه تکمیلی بیشتر پولو داد فقط 300 تومن خودم دادم کل هزینش 6 ملیون شده بود.الانم خداروشکر باردارم

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام من رفتم و لاپراسکوپی و هیستروسکوپی رو انجام دادم برای اینکه خودم خیلی نگران بودم و توی نت خیلی راجع بهش دوست داشتم بدونم کلیات و جزئیات رو براتون مینویسم
ساعت 10 صبح وارد اتاق عمل شدم و داروی بیهوشی تزریق کردن و وقتی به هوش اومدم داشتند اذان ظهر رو می گفتند وقتی به هوش اومدم حالم واقعا عالی بود چون با استرس زیاد وارد اتاق عمل شده بودم و خیلی نگران بودم و وقتی به هوش اومدم فهمیدم همه چیز تموم شده و اصلا هم درد نداشتم
2706