2752
2734
عنوان

لاپراسکوپی و هیستروسکوپی

| مشاهده متن کامل بحث + 9346 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مونا جون پیش دکتر احمدی برای کار دیگه ای رفته بودیم همسرم راجع به موضوعی باشون کار داشتند منم از آب گل آلود ماهی گرفتم و پرونده پزشکیمو نشونشون دادم بعد سونوگرافی کردن گفتن هم کیست دارم هم پولیپ بعد واسم نوشتند که بعد پریودم برم لاپرا و هیستروگرافی در کل تو عمل انجام شده قرار گرفتم
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
بیمه تکمیلی خیلی خوبه من بیمه سلامت هستم. اصن نمیدونم به درد میخوره یا نه خدا کنه جواب بگیریم با این همه هزینه که میکنیم الان هم تو اقدامی فاطی جان؟
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
تازه 2 روزه هیسترو کردم..دکتر گفت شنبه برم مطب..حالا شنبه معلوم میشه که کی باید اقدام کنم..ولی فکر کنم تا یکی دو ماه بعد عمل نباید اقدام کرد تا رحم ترمیم بشه..الان دکتر بهم قرص پروزسترون و استروزن داده
2706