2752
2734
عنوان

ترشح ابکی ،شبیه ادرار،ک یهو میاد

159 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها،دو روز مونده ب موعدم ،از دیروز یهو خیس میشم ،ترشح ابکی و بدون بو ورنگ دارم .،تو اقدامم ،سینه هامم نوکش میسوزه و میخاره،.بنظرتون میتونه علائم بارداری باشه .،کی بوده ترشح ابکی داشته باشه و بفهمه بارداره ؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سره بچه اولم اینجور بودم ولی سره دومی کمر درد پا درد شدید داشتم و خوابالو شده بودم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
من سره بچه اولم اینجور بودم ولی سره دومی کمر درد پا درد شدید داشتم و خوابالو شده بودم

عزیزم چ جالب ،!خداحفظشون کنه .،دعاکنید منم باردار باشم ،دعای مادرا زود اجابت میشه 

عزیزم چ جالب ،!خداحفظشون کنه .،دعاکنید منم باردار باشم ،دعای مادرا زود اجابت میشه 

انشالله

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
عزیزم ببخش باز سوال میپرسم .،جنسیت بچه هاتون چیه ؟

جفتشون دختر