2737
2734

سه سالشه قد و وزنش خوبه، ولی مثل قبلا غذا نمیخوره، قرمه سبزی نمیخوره، سوپ دوست داره ولی اگه توش سبزی بریزم نمیخوره، امروز براش سوپ درست کردم چون خودم سرماخورده بودم زیاد تفت ندادم و رب گوجه نزدم،با اشتیاق اومد بخوره ولی یه نگاه کرد گفت دوست ندارم انگار خورد تو ذوقش و رفت 😢خیلی ناراحتم مخصوصا اینکه مدام با بچه برادرشوهرم که اونم بد غذاس مقایسه میشه، چون پسر من قبلا خوب می‌خورد،جدیدا به شکل غذا حساس شده،از اونام نیست که گرسنه نگهش داری مجبور بشه بخوره، نمیخوره، دلم قد یه دنیا گرفته 😣

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها دوره ای ذائقه شون تغییر می‌کنه ، تو شکل غذا ها رو خوب درست کن و تزیین هم بکن که ترغیب بشه ، غذای جایگزین هم نده خورد خورد نخورد میمونه تا وعده بعدی ، ضمنا تو هیچ زمینه ای بچت رو مقایسه نکن و نذار بقیه هم بکنن چون هرچی بزرگتر بشه موضوعات بیشتری برای مقایسه هست و بچه آسیب میبینه 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب سوپ اونو مثل قبل خوش آب و رنگ درست میکردی میخورد 

حال خودم خوب نیس سرماخوردم شدید اصلا نمیتونستم رب رو سرخ کنم، چون رب نداشت نخورد

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731
بچه ها دوره ای ذائقه شون تغییر می‌کنه ، تو شکل غذا ها رو خوب درست کن و تزیین هم بکن که ترغیب بشه ، غ ...

میگن پسرم مثل اون یکی نوه شون بد غذا شده، یبار گفتم خدانکنه بچه ای مثل فلانی (اون یکی نوه شون) بد غذا باشه یکم بهشون برخورد چندبار نگفتن باز دوباره میریم اونجا غذا نمیخوره تو خونه شون باز میگن دلم میخواد خودمو اونا رو خفه کنم 😥

میگن پسرم مثل اون یکی نوه شون بد غذا شده، یبار گفتم خدانکنه بچه ای مثل فلانی (اون یکی نوه شون) بد غذ ...

خب یکم اشتباه از خودتم بوده حرف خوبی نزدی خودت رو بذار جای مادر اون بچه ببین چقدر ناراحت کننده است، الآنم اهمیت نده هرچی بیشتر ذهنت درگیر این قضیه بشه رفتارت تغییر می‌کنه بچه هم حس میکنم بدتر میشه ، گفتم راهش همونه یکم غذاهاش رو تزیین کن و جایگزین هم نده ، یه وعده هم نخورد چیزی نمیشه 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
خب یکم اشتباه از خودتم بوده حرف خوبی نزدی خودت رو بذار جای مادر اون بچه ببین چقدر ناراحت کننده است، ...

نه من به مادرش نگفتم به مادر شوهرم که گفت اونجوری گفتم که دیگه نگه آخه از بس گفته بود حساس شده بودم و گیر میدادم به غذا نخوردن بچه،الانم سعی میکنم بعد از شام برم اونجا که اعصابم آرومتر باشه

2738