2737
2739

الان با خوندن تاپیک یکی از کاربرا. یاد پنج سال پیش افتادم وقتی باردار بودم. شش ماهه باردار بودم. یادمه هفت صبح شوهرم بلندم کرد و گفت میخوام برم سر کار در و از پشت من قفل کن. منم بلند شدم با حالت منگ و در و قفل کردم و دوباره خوابیدم. 

مطمئنم درست حس کردم. چون اولا تقریبا هوشیار بودم دوما اینکه من اصولا از چیزی نمیترسم و هوا هم بگم روشن بود و مثل فیلم ترسناکا شب نبود این قضیه. حالا داستان  و الان تایپ میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گذاشتی لایک کن

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2738

خب خانمای باردار همه به پهلو می خوابن، منم به پهلو خوابیدم و طبق معمول یه بالشت بغل کردم و دست راستمم آزاد گذاشتم( دستم درست وسط در باز اتاق مونده بود. بچه ها کاملا حس کردم که یکی داره تو خونه میدوئه و هر سری هم از اتاق رد میشه یه بار دست منو لگد میکنه با پا و میره