2733
2739
عزیزم  به  استاد و اینا  زنگ‌ نزن  اگه  شخصی  استاد علوم  غریبه & ...

سلام
میشه لطفا بگید اون اساتید علوم غریبه که گفتین آیا شما خودتون میشناسینشون و وسیله تماسی دارین ازشون؟ من وااااقعا لازم دارم. چند ساله درگیرم. مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگید دیدید؟ و حاجت روا شدین یا نه؟

عزیزم توضیح دادم. روز سوم اونم موقع سرکار رفتن، یه اقای پیر با ریش و موهای بلند سفید دیدم. همین. و به دوتا از خواسته هام رسیدم. سومی نه

درکنار دیگران، تنها زندگی کردن رو یاد بگیر، چون هیچکس موندنی نیست...
2731
اطلاع دارید دوستتون الان حاجت روا شده یا نه؟

دوستم به حاجتش رسید ازدواج ولی کاری ک اون گفته بودو انجام نداد فک کنم بعد از دوسال ازدواجش قسمت شد

پستم نمیدونم کدوم صفحس که دقیق بگم 

من تو خوزستانم کجا باید برم ببینم جای پای ایشونو؟

روستای خضر نزدیک آبادان

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2738

دوستان همه روشها و نیت های حاجت گرفتن خوبه و به نتیجه میرسه ان شا الله ولی بدونید از همه اینها مهمتر از هر عبادت و توسل و کار نیکی مقدم تر اینه که شما دل کسی رو نشکونید . یه بنده خدا یه رهگذر حتی شاید به نطرتون بد بیاد حس خوبی بهش نداشته باشید یا بعصی مردم درباره اون بنده خدا حرفایی گفته باشن که خودتونم نمیدونید درسته یا نه بعد باهاش ترش رویی کنید یا اهانت کنید یا اخم یا هر حرکت ناشایست دیگه صد درصد مطمن باشید رو کار و زندگیتون اثر میگداره پس لطفا قضاوت نکنید و تو دلتون هم کسی رو بد نبینید هر وقت اینطورسی شدید خدا هم نگاه مهربونشو به شما و خواسته هاتون میندازه

2706