2733
2734

همسرم بعد اینکه یکسال قهر بودیم  به گفته خودش به درخواست یه دختر رفته سراغش  در خواست دوستی داده ودختره از اشناهاس عکسش و چتش که یه عالمه حرفای عاشقانه بود دیدم حالم خیلی بد شده گفتم بزار بگم چرا دختره اینکار کرده ولی نذاشت گفت من درخواست دادم هرکاری میکنم از ذهنم بیرون نمیره الان هم عقد هستم هنوز عروسی نکردیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با توجه به تاپیک قبلیتون 

این زندگی عاقبت نداره 

رها کن

گفتم خوشا هوایی کز باد صبح خیزد💖گفتا خنک نسیمی کز کوی دلبر آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

والا منم ی ماه قهر کردم رفتم خونه ی پدرم که کاش نمیرفتم اومدم فهمیدم شوهرم تو تلگرام چت کرده الان همش به این فکر میکنم نکنه قبل اینکه برم اینکارا را میکرده نکنه قبلا هم قهر میکردیم اینکارا را میکرده حالم خیلی داغون میشه ذهنم پر از سواله که هیچ جوابی براش ندارم بازم به مرام تو که تحملت بیشتر از منه

از لج کسی خودتونو تو چاه نندازید راهی که میرین برگشت نداره من از ۱۷ سالگی به بعد  زندگی کردم اما نه اون زندگی که میخواستم انگار همون تابستون تا الان زمان راکد شد و همه چی برام عین ی خواب میگذره