2733
2739
عنوان

زمان سونوگرافی ان تی

48 بازدید | 9 پست

سلام خانوما من آخرین پریودم یادم نیست و از رو اون نمیدونم چندهفتمه، ولی از روی سونوگرافی ۸ هفته حساب میکنم تو هفته دوازدهمم. این محاسبه من درسته؟

میترسم با سونو ۸ هفته اشتباه حساب کرده باشم دیر یا زود باشه برا غربالگری اول

خدایا شکرت

سونودقیق تره .۱۱هفتگی تا۱۳هفتگی میتونی بری ولی بازدکترت خودش بایدبهت تاریخ بگه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس یعنی با سونو حساب کنم دقیقه؟

آره

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
دکترم تاریخ نداد

برو تا دیر نشده حتی بهداشت هم بری برات پرونده درست میکنن پیگیرن مگه میشه دکتر پیگیر نباشه

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
2738