2733
2734
عنوان

نماز استغاثه حضرت زهرا

83 بازدید | 8 پست

از کسی شنیدم این نمازو بخون حاجت میده، کیا حاجت گرفتن ؟

ایوان نجف!  باز دلم کرده هوایترحمت به خلیلی که چنین کرده بنایت...برای حاجتم با دل های مهربونتون دعا کنید خواهرای قشنگم♥️🌹
من دو یا سه بار خوندم حاجت نگرفتم 

دقیقا واسه همین پرسیدم . منم خوندم ولی یا بلاک شدم یا اشتباه خوندم (:

ایوان نجف!  باز دلم کرده هوایترحمت به خلیلی که چنین کرده بنایت...برای حاجتم با دل های مهربونتون دعا کنید خواهرای قشنگم♥️🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوبار خوندم نمیدونم حاجت میده یانه 

بعد از نماز یومیه ات خوندی؟

دقیقا واسه همین پرسیدم . منم خوندم ولی یا بلاک شدم یا اشتباه خوندم (:

ببین اینجور چیزا و نیا نپرس خدا شاید یکی فقط تو دلش یع چی و بخواد بهش بده یکیم صد تا دعا بخونه و نماز حاجت و اینا بهش نده پس واسه همه جواب نمیده یه چیز خاص میفهمی 

نماز یومیه چیه✨🤭😁

نماز صبح ظهر یا مثلا مغرب 

ببین اینجور چیزا و نیا نپرس خدا شاید یکی فقط تو دلش یع چی و بخواد بهش بده یکیم صد تا دعا بخونه و نما ...

چی بگم. امید داشتم به حضرت زهرا که کمکم کنه ولی خب نخواد نمیشه زوری نیست که.