2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای از حالا چقد کمه

آب فراوان و چای کم رنگ فراوان میوه های آب دار اگر دیابت نداری دلستر 

دکترت هم ببینه سونو رو کلی برات سرم مینویسه 

من پارسال تو موقیت شما بودم ولی تو ۳۴هفته آبم شروع کرد ب کم شد

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
وای از حالا چقد کمه آب فراوان و چای کم رنگ فراوان میوه های آب دار اگر دیابت نداری دلستر  دکتر ...

یعنی کم بود برا شمام تا ۳۴ هفته موند؟ چند هفته بودین ک کم بود ؟ نشتی نداشتین اول؟

یعنی کم بود برا شمام تا ۳۴ هفته موند؟ چند هفته بودین ک کم بود ؟ نشتی نداشتین اول؟

من تا ۳۴ هفته اوکی بودم از ۳۴ ب بعد شروع شد ب کم شدن ک بستری شدم تست آمینوشور گرفتن گفتن نشتی نداره یه شب تا صبح مدام بهم سرم زدن تقریبا ۷تا شد خودمم مدام مایعات خوردم ب زور تا ۳۶هفته خودمو نگه داشتم یه روز حال نداشتم خوابیدم دیگه مایعات نخوردم فرداش نوبت سونو بود گفت آب شده ۲باید الان  بری زایمان ولی چون طبیعی نمیخام بشم با کلی گریه زاری دکترم راضی کردم ب ۳۷ هفته برسونم سزارین کنم دوباره ۳روز بستری شدم مدام سرم زدن بهم دیگه سزارینم کردن 

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
چرا نشه فداتشم استرس نداشته باش خوب نیست انشالله به سلامتی نی نی نازتو بغل میگیری😍

انشالله مرسی عزیزم برام دعا کن استرس دارم فقط از خدا می‌خوام همه چی خوب پیش بره 🥺

2706