2733
2734

دوستان لطفا راهنماییم کنید 

من شوهرم نمونس یعنی مطمعنم هر زنی دلش مث شوهر منو بخاد انقد مهربونه انقد احترام میزاره تاحالا یبارم صداشو برام نبرده بالا هرچقد ازادی بخام بهم میده هرجا بخام با دوستام میرم اون سر دنیام باشع چیزی بخام میخره میاره ظرفامو میشوره کمک میکنه خونه تمیز میکنه پریود بشم عین فرشته دور سرم میچرخه

ولی خیلی سرده تو رابطه یجوری انگار به زور انجام میده نه حرفی نه حرکتی مث ربات انجام میده میره ببخشید جوری که انگار یه خانوم پولی اورده کلا از اوایل عقد همین بود 

اگه ده ماهم پریود باشم یبارم غر نمیزنه اصلا اسمی از رابطه نمیاره اما دورم یا تو همین سایت دیدم چقد رابطه برا شوهراشون مهمه حتی سرش دعوام میکنن 

من چیکار کنم بخاطر تمام خوبیاش نمیتونم بهش بگم اینارو چن وقته انقد ریختم تو خودم‌ مث دیوونه ها زل میزنم تو دیوار از دیشبه نخابیدم هی میپرسه چته 

من چیکار کنم😭😭😭😭😭😭 حتی میخاستم خودمو بکشم

شاید جسمی ار…ضا بشم ولی روحی داغونم اونجور‌که میخام نیست تو رابطه😭😭سک.س تراپ اینام نداریم تو شهرمون

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

چی بگم والا مردا یا ازین ور بوم میفتن یا ازون ور بوم😑😑😑ارزو ب دلم مونده یه شب راحت بخابم😑😑😑😑😑😑

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خمینه با این تفاوت ک خوبیای تو هم نداره

بهش گفتم بدتر کرد گفت تو غر میزنی و خوبه و همه همیننن و بهنونه بپیاده کرد‌کمترش کنه

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .
2740

بلاخره خدا همه چیوبه یکی تموم نمیکنه اونارم که تو سایت میبینی گاهی تنها خوبیه شوهرشون رابطه جنسیشه و هیچ فضیلت دیگه ای ندارن ، در ضمن اینجا چوس کلاس زیاد میزارن   

تخمک ، سمت اسپرم شنا نمیکنه ، هیچوقت دنبال یه مرد نرو...  

بهش بگو عزیزم راحت باش ..منم شوهرم چندوقته حس میکنم به مشکل برخورده ..نمیدونم چه جور بهش بگم ..یا انگار خودشم‌میفهمه نمیتونم به روش بیارم..۱۱ ساله ازدواج‌کردم ..چندوقته معذرت میخوام مثلا وسط رابطه یه هو نغوظ ازبین میره باز باید تلاش کنی برگرده..نمیدونم واسه چی

یعنی دوس داری وقتی پریودی باهات دعوا کنه یا حرص بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟ این که خیلی بده‌

ولی خب اگه دوس داری احساس بیشتری باشه خودتم احساس بزار شاید اثر کرد اگه نکرد باهاش مطرح کن. ولی در فرصت مناسب و با ملایمت

تنها راهش اینه اول مقاله . چهار تا راهکار علمی بخونی . بعد هم باخودش صحبت کنی. هزار تا تراپیست انداز ...

میترسم بهش بگم غرورش بشکنه😭😭 اخه دوسش دارم 

ولی با این مشکلم من دارم نابود میشم

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

باید باهاش در میون بزاری منطقی صحبت کنید

همسرم میگه: تو زبونی با دوتا سیاره رنگی تو چشات🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:سپیده ام عاشق کتاب وقهوه 📚☕️سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#سپیده🌾
2706