2733
2734
عنوان

شما بودید چکار میکردین

100 بازدید | 13 پست

سلام دخترا جاریم ۶ماهه عمل بینی انجام داده منم قبل اینکه اون انجام بده میخاستم انجام بدم که انقدر دست دست کردم تا که جاریم عمل کرد حالا من بخوام بکنم بنظرتون ضایس؟؟؟؟

بستگی به ادم اطراف داره و احتمالا بله بگن بعد از من عمل کرده 

ولی خوب ک چی ؟برای خودت رندگی میکنی یا بقیه؟ تهش ۲ بار میگن یادشون میره این نظر منه 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه عزیزم هیچ عیبی نداره گوش به نظران اینا نکن ،اینا واسه خدا هم حرفهای عجیب در میارن ، به من میگن معتاد جنسی ،

به نطر من جاریت دیدی تحسینش کن بگو چه زیبا شدی چقدر دماغت عالی شده ،انسان هر زیبای تحسین کنه بخودش برمیگرده ،بنطر من اگه فکر میکنی جاریت دماغش قشنگ شده ازش بخوا توام راهنمایی کنه ،

نه عزیزم هیچ عیبی نداره گوش به نظران اینا نکن ،اینا واسه خدا هم حرفهای عجیب در میارن ، به من میگن مع ...

حرفت درسته واقعا شوهرمم میگه بزار بگن تو چکار بقیه داری... غلط کردن مریض جنسی دیگه چیه وااا

حرفت درسته واقعا شوهرمم میگه بزار بگن تو چکار بقیه داری... غلط کردن مریض جنسی دیگه چیه وااا

والا نمیدونم اینا میگن تو مریض جنسی ،

بنظر من اگ نیت عمل داری برو عمل کن برا عید چون گرون میشه ، و به جاریتم تبریک بگو و تحسینش کن زیبا شدی  

والا نمیدونم اینا میگن تو مریض جنسی ، بنظر من اگ نیت عمل داری برو عمل کن برا عید چون گرون میشه ، و ...

هم تبریک گفتم و هم گفتم خوشحل شدی خداییش کاری بهم نداریم اگررر بسه ۴ماه یه شب همو ببینیم

هم تبریک گفتم و هم گفتم خوشحل شدی خداییش کاری بهم نداریم اگررر بسه ۴ماه یه شب همو ببینیم

مطمعن باش با تبریکی ک تو بهش گفتی الان داره لحظه شماری میکنه توام عمل کنی بهت تبریک بگه ،انسانها قلب و روح دارن همه چی حالیشون میشه ،کسی ک ب کسی احترام بزاره رو نمیشع فراموش کرد ،انشالله دماغت خوسگل بشه و ب صورتت بیاد