2733
2734
عنوان

بالاخره تمومش کردم

289 بازدید | 10 پست

به کسی ک یک بار بهم خ یانت ورده بود و بخشیده بودم فرصت دادم نزدیک ۳ ماه باهم بودیم هردفعه ک قهر میکردم نازمو می‌کشید اما الان دو روزه ... من  اول کات کردم سر اینکه بهم بی توجهی میکرد منم رفتارای بدی داشتم باهاش اما ش*ک بهش شب و روزمو گرفتخ بود دیشب گفت تو این ۳ ماه من بهت خیانت نکردم فقط با تو بودم خواستم بدونی اخه همش میگفتم تو پشتت گرمه مگرنه نمیزاشتی ناراحت باشم ولی جوری حرف می‌زد ک دیگه رابطه تموم شده و نمیخواد بیاد نمیدونم چمه حالم بده باورم نمیشه به همین راحتی منو گذاشت کنار

https://hikaku-sitatter.com/en/

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .

اگه میخواید چیزی تایپ کنید و میگه مجا ز نیستید اول این لینکو کپی کنید بنویسید بعد تایپ کنید

https://hikaku-sitatter.com/en/

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .
اگه میخواید چیزی تایپ کنید و میگه مجا ز نیستید اول این لینکو کپی کنید بنویسید بعد تایپ کنید https:/ ...

لینک چیه

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لینک چیه

نمیدونم منم کپی کردم

2728

باکسی ازدواج کنید که باایمان و باخدا باشه.بااخلاص باشه.نماز اول وقت فراموش نشه.سعی کنید دروغ و غیبت رو ترک کنید و تو نماز شب از خدا بخواین یه همسر خداترس و مذهبی نصیبتون کنه انشاالله.💚💚💚💚💚

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
منم ۲۷ روز بود از هم بی خبر بودیم دیشب استوریمو ریپ قلب زد و من از دیشب دارم دیوونه میشم همش جلو خود ...

نمیدونم دلم میخواد بهش پیام بدم ولی غرورم نمیزاره احه از دیشب هعی میگه من ب خواسته تو احترام میزارم کات کنیم دیگه رنج نکشی ته دلم میگه با کسی اوکی شده از ی سمتم غرورم نمیزاره آخه همیشه نازمو می‌کشید باورم نمیشه یهو ولم کرد

2740
نمیدونم دلم میخواد بهش پیام بدم ولی غرورم نمیزاره احه از دیشب هعی میگه من ب خواسته تو احترام میزارم ...

به نظرم اینکه میگه به نظرت احترام میزارم واقعانم همینه چیز دیگه ای نیست

‌    لطفا لایک نکنید ❤