2733
2734
عنوان

تا حالا انقدر از پریود شدنم خوشحال نشده بودم🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 35 پست
من وقتی پریود میشم انگار دنیا را بهم دادن🤣🤣خدا نکنه ۲روز عقب بیفته یا دوسه روز قبلش انقد استرس دار ...

خیلی استرس داره 

لیوان لیوان دمنوش زعفرون و رازیانه میخوردم

بعد حرصم می‌گرفت من انقدر استرس داشتم و شوهرم بیخیال عالم 😒

با افتخار کاربر سال۹۶😎وقتی پیام دادی و جوابتو ندادم بدون ترجیح دادم با مغز زنگ زده ات بحث نکنم . پس بدون بی جواب موندن پیام ات از چیه😊
عزیزم منم توعقدم کامل درکت میکنم خداروشکر پریود شدی  امیدوارم همینجوری پریود بشی

دعا کن تا عروسی ب این روند پریودی ادامه بدم 😂

با افتخار کاربر سال۹۶😎وقتی پیام دادی و جوابتو ندادم بدون ترجیح دادم با مغز زنگ زده ات بحث نکنم . پس بدون بی جواب موندن پیام ات از چیه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من رابطه کامل دارم

وای ن تو رو خدا 

من رابطه کامل داشته باشم دهن شوهرم سرویس میکنم 

اصلا اجازه نمیدم 

تو همین حد معاشقه و اینا انقدر استرس میکشم

2731
منم هنوز پریود نشدم نگرانم. 22روزپیش کورتاژشدم

نگران نباش 

میشی

خبلی مواظبت کنید

بخدا این مردا خیلی بیخیال ان 

انقدر با اعتماد بنفس میگه خیالت راحت من دقیقا همونجا باید بیشتر شک کنم 

وای ن تو رو خدا  من رابطه کامل داشته باشم دهن شوهرم سرویس میکنم  اصلا اجازه نمیدم  ...

چقد خنگی😂😂😂 بدون دخول اینقد استرس فقط اون منی ب واژنت نخوره همین چه داخلش چه بیرونش

من رابطه کامل دارم

بخدا این مردا خیلی بیخیال ان  انقدر با اعتماد بنفس میگه خیالت راحت من دقیقا همونجا باید بیشتر ...

خیلی باید خنگ باشی😂

آخه بدون دخول چیزی نمیشه فقط ب بیرون واژن منی نخوره  همین

به سللااامتی دست و جیغ و هوووورا🥰🥰

یه حس اخیش داره ها😂 انصافا😂 ☺️

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
خیلی باید خنگ باشی😂 آخه بدون دخول چیزی نمیشه فقط ب بیرون واژن منی نخوره  همین

شانس زد و با پیش اب چیزی شد چی

شااااانس

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
چقد خنگی😂😂😂 بدون دخول اینقد استرس فقط اون منی ب واژنت نخوره همین چه داخلش چه بیرونش من رابطه کام ...

منم میدونم ولی استرس دارم خیلی 

مثلا منی نمی‌ریزه رو واژن میگم نکنه بیاد و نفهمه و موقع کار بخوره ب واژن 

خیس دیگ 

من متوجه نمیشم از من یا اون 😅🫣

به سللااامتی دست و جیغ و هوووورا🥰🥰 یه حس اخیش داره ها😂 انصافا😂 ☺️

دقیقا ی آخيش از ته دل داره

شانس زد و با پیش اب چیزی شد چی شااااانس

شانس نداشته باشی همیشه داستان داری

2706