2733
2734

سلام امیدوارم ب خوشی استفاده کنید و بیشترش کنید.

لطفا اگ میتونید عکس بذارید  بگید چند گرمه و موقعی ک طلا چند بود خریدید ؟ممنون 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

من خریدم دست دو 

۱۶.۵۰۰ گرم 

۴۶م و ۵۰۰

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خریدم دست دو  ۱۶.۵۰۰ گرم  ۴۶م و ۵۰۰

مبارک باشه.

عکسشو ندارید عزیزم.

دست دوم چقد باید بیشتر از قیمت اصلی طلا داد؟؟

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2731

سلام    مستعمل هریدم

اون موقع گرم ۲ و ۷۰۰ 

۶ درصد بود فک کنم

اجرتم نداشت

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2740

من ی هفته پیش خریدم ۲و هشتصد ی خورده هم داشت البته 

دست دو یا سود ۵درصده یا ۷ درصد 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
تک پوش گرفتم 14 گرم قیمتش حدودا 50 میلیون و خورده

بسلامتی باشه.

چند درصد سود گرفتن 

عکس ندارید 

من ی هفته پیش خریدم ۲و هشتصد ی خورده هم داشت البته  دست دو یا سود ۵درصده یا ۷ درصد

مبارک باشه عزیزم.

دست دوم بود؟

سلام    مستعمل هریدم  اون موقع گرم ۲ و ۷۰۰  ۶ درصد بود فک کنم اجرتم نداشت

مبارک باشه .

چند گرمی بود 

عکس نداری. 

مبارک باشه . چند گرمی بود  عکس نداری.

سلامت باشین 

۴ گرم و خورده ای شد من النگو عوض کردم شکسته بود

نه  متاسفانه🥺

نمیتونم عکسم بگیرم چون برقا خاموشه  خوابن همه🤦🏻‍♀️

حالا اگه بخوای فردا عکس میگیرم 

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2706