2752
2734
وظیفه هر دو مگه پدرو مادر کالا هستن که تقسیمشون کنیم من که خودم به کسی نیگا نمیکنم هرکاری از دستم بر بیاد انجام میدم علی الخصوص موقع مریضی
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من زنعموم شیمی درمانی میکنه .بعد دوتا عروسم داره ک باهم هیچ مشکلیم ندارن .بعد یک هفته زنعموم حالش خیلی بد شده بود عمومم نبود .دختر عموم هر روز میومد از مادرش رسیدگی میکرد و میرفت .عروسا ک اصلا یه زنگ نزدن مبادا ک بیان بهش کمک کنن.
بستگی به محبت و معرفت داره دختر و پسر هم نداره من خواهرشوهرم تمام پولها و طلاهای مادرشوهرمو برداشته و از اختلال هواس مادرش استفاده کرده و سه دونگ خونه شو بنام خودش زده ولی الان که مادرشوهرم سکته کرده و زمین گیره تمام کاراشو انداخته گردن شوهر من . میگه وظیفه ی پسره حتی توی خرج سرسام آور بیماری ش هم کمک نمیکنه
خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
شوهرمم هر کاری بتونه انجام میده پدرو مادرش پیرو مریضن تقریبا همه کاراشونو همسر من انجام میده منم اول خیلی ناراحت میشدم که چرا بقیه نمیکنن فقط تو ولی الان فهمیده تر شدم میگم اگه پدرو مادر خودم باشن ایا من همینکارو نمیکنم اونم پدرو مادرشن و وظیفشه خدمتشونو کنه الان دیگه مخالف نیستم و خدایی برکاتشو به وفوور تو همه زندگیم میبینم ظرف چند سال وضعمون داره از این رو به اون رو میشه با اینکه اول هیچی نداشتیم خدا رو شکر میکنم که لطف داره به ما
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف
من بابام ـمریضه خواهرم شهرستانه میاد کمکش میمونه خونه مامانم.البته خوب شرایطشم داره .چون شوهرشم اونور مریض دارن.ول داداشم بیمارستانم به زور وای میستاد.از دست زن افریطش.
خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
وظیفه هر دو طرف هست ولی من خودم هیچوقت اجازه نمیدم برن خونه عروس بمونن. هر چی باشه دختر غریبه است و پدر و مادرم اونجا احساس راحتی نخواهند داشت. هر چند عروس نداریم و نخواهیم داشت خخخ در مورد مادر شوهرمم همین انتظارو دارم که دختراش مواظبت کنن. ولی اگه مجبور باشم مواظبت میکنم هر چند بدی رو در حقم تموم کرده .
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2706