2752
2734
ماریا جون عروس شمام اگه یکم منصف باشه میبینه شما دست تنهایی یه کمکی بهت میکنه ولی بعضیا متاسفانه چشماشونو رو همه چی میبندن و فکر میکنن تا همیشه همینطور ترگل ورگل و جوون میمونن یه روزی هم اونا احتیاج به کمک دارن
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مریم جان خدا به مامانت شفا بده. خدمت به والدین چیزی نیست که خدا بی جواب بزارتش .هم این دنیا هم اون دنیا. برا مامانم الان تشخیص دادن که یه تومور تو گردنش داره . من الان 34 هفته باردارم ولی با مامانم میرم دکتر آزمایش اینور اونور. عمل هم بکنن میمونم پیشش بیمارستان. علاوه بر وظیفه اصلا برا حال خودم این کارارو میکنم .عذاب وجدان میگیرم اگه تو این شرایط کنارش نباشم. تازه هیچی نشده شوهرم سه تومن پول فرستاده که اگه لازم شد نمونیم در حالی که مامانم خودش پول داره. این کارها به بیمار قوت قلب میده.
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
نیلوفر جون شما پاداش این دل با محبتتو میگیری مطمئن باش دعای خیر پدرو مادر خیلی خیلی تو کیفیت و کمیت زندگی فرزند تاثیر داره به خدا پدرو مادر یه دونه ان و دیگه تکرارم نمیشن تا هستن از وجودشون استفاده کنین چون منبع خیراتن
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف
معلومه که وظیفشه برفی جون من خودم وقتی پدرشوهرم مریض بود ۵ماهه ۴ماهه حامله بودم خودم به شوهرم میگفت برو پیش پدرت نگران من نباش پدرش تو بیمارستان بستری بود با اینکه برادرهای دیگه هم داشت شوهرم ولی خودم می خواستم برهه که بعدها غصه نخور برا پدرش نتونست کاری کنه با اینکه شبها خیلی سختم بود تنها بمونم میترسیدم ولی به شوهرم نمیگفتم
نابود شد ،کسی که ارزش خود رو ندانست.  حضرت علی( ع)
مامانم مریض بشه داداش ام میگند خونه شما راحتره و با شما راحتره بیاد شما نگه داری کنید مادرشوهرم هم مریض بشه شوهرم میگه خونه دامادها راحت نیست بیاد خونه ما باطبع چون مامان منم میاد نم یتونم نه بیارم مادرشوهرم هم میاد
من خودم خدارو شکر پدرو مادرم جوونن ولی همش میگم چرا من هیچ کاری براشون نمیکنم دوست دارم بشینم ساعتها نوازششون کنم ولی خجالتی ام دوست دارم علاقه قلبیمو ابراز کنم ولی نمیتونم خیلی عذاب میکشم دوست دارن بدونن چقدر میخوامشون واقعا وقتی چهره بابام میاد تو ذهنم مظلومترین ادم بی ادعا که تموم عمرشو صرف ما کرد و وقتی مامانمو میبینم از اینکه داره روز به روز پیر میشه عذاب میکشم دوست داشتم لحظه لحظه خدمتشونو کنم ایشاله همه پدرو مادرا سرحال و سرزنده باشن
وظیفه ی بچه هاش... فک نکنم وظیفه ی عرو و داماد باشه... اما اگه خرج و مخارجی هم داشته باشن... این وظیفه ی پسر میشه... چون دختر اگه خودش در امد نداشته باشه.. داماد وظیفه ای نداره .... اما نباید به اینکه وظیفه با کیه حق با کیه فکر کرد.... ایشالله که هیچ پدر مادری محتاج اولادش نشه و اگه شد بچه هاش بی منت کمک کنن... من با پدر مادرم اصلا خوب نیستم .. خیلی دلم پره ازشون... الان که سالمن ولی باز دعا میکنم همیشه سلامت باشن .... اگه ام خدایی نکرده بهم احتیاج داشته باشن با اینکه اصلا اصلا اصلا دوستشون ندارم..... ولی فکر کنم دلم نیاد و ازشون مواظبت کنم. با
من به سر سبزی این زندگی ایمان دارم
به نظر من ببر و بیارش وظیفه پسره . کارهای شخصی و اشپزی و نظافت به عهده دختره . مخلارج هم بین پسرها ودخترهای شاغل تقسیم بشه . دختری که شاغل نیست وظیفه مالی نداره من مادر شوهرم بیماری مسری گرفت بازم همش کمکش بودم ولی دختراش میومدن ۵_۶ روز یکبار سر میزدن میرفتم اخر خودم عفونت سینوس گرفتم نشد برم کمک همشون قیافه گرفتن فکر میکردن خودمو زدم مریضی. حالا میدیدن صدای سرفه هام سه طبقه میره پایین بازم باور نمیکردن
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
وظیفه پسر و دختر...داماد و عروس هم برای رضای خدا اگه کاری انحام بدن من اگه مادرشوهرم مریض میزارم بمیره...همون دخترش که هواشو داره همون بره جمعش کنه ...اما اگه خوبی میکرد به خدا ر چشمم میزاشتم....
خدایا دستم بگیر..........