2733
2734
عنوان

حرز امام جواد

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 58 پست
سلام دست نویس تاثیر بیشتری داره

کسی رو سراغ دارید؟ کدوم شهر هستید؟

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی پیج میشناسم تو روبیکا دختر مذهبی هست 

حرز میفروشه رو پوست اهو.هم هست دیگ نمیدونم برا هر شخص اماده میکنه میفرسته 

یا اماده شده داره 

ان چیزی که شما را نکُشد مطمئنا قوی ترتان خواهد کرد🙃🤘🏻🍃 
بله من ازیه پیج معتبربراهمسرم خریدم خیلی هم راضیم

از شنا هم اسم خواستن؟ به اسم خودتون نوشتن؟

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
آلاء شاپ رو میشناسم و کانال herzshohada در ایتا که زیرمجموعه انگشتر سفیر هست من از دومی سفارش دادم.

ایتا ندارم شماره ای ازشون ندارید؟

همسرمن به یکی از دوستاش گفت که اون اشنا داشت از مشهد سفارش داد چقدر پیچیده شد😂

ب اسم خودشون نوشتن؟

راضیبودید تاثیرش رو دی عزیزم اگر دید معرفی میکنید ؟ بعد بنام خودتون نوشت 

پست قبل تر معرفی کردم فقط برای نماز اسمم رو پرسیدن گفتن به اسم کی نماز بخونیم.

تاثیر که حتما داره من تازه سفارش دادم.

2706