2733
2734
عنوان

خرید خانه

203 بازدید | 24 پست

بچه ها بنظرتون میشه با وام ازدواج و وام مسکن خونه خرید ؟

مصلا وام های ازدواجمون میشه ۷۰۰ ملیون مال ما 

و ۴۰۰و۵۰۰ ملیون وام مسکن برداریم 

طرف خودمون تو همدان خونه بخریم ؟

از قیمت های همدان خبر ندارم 

ولی من الان حساب کردم در هفت سال گذشته رشد طلا دو برابر خونه بوده ، اگر پولتون به خونه هم نرسید طلا بگیرید آن شالله چندسال دیگه باهمین پول طلا میشه یه خونه خوب خرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاله که میتونی بخری اگه ماهی ۳۰ تومن درآمد داشته باشی چون فکر کنم حدوا ۱۷ بالاتر یا پایین تر قصد وامته ولی اسی وام ازدواج که نفری  ۲۳۰ تومن اونم زیر۲۵ .

💌من آموخته ام: ساده ترین راه برای شاد بودن دست کشیدن از گلایه است....💌من آموخته ام: تشویق یک آموزگار خوب می تواند زندگی شاگردانش را دگرگون کند....💌من آموخته ام: افراد خوش بین ،نسبت به افراد بدبین عمر طولانی تری دارند...💌من آموخته ام: نفرت مانند اسید، ظرفی که در آن قرار دارد را از بین می برد....💌من آموخته ام: بدن برای شفای خود توانایی عجیب دارد، فقط باید با کلمات مثبت با آن صحبت کرد ...💌من آموخته ام : اگر می خواهم خوشحال باشم، باید سعی کنم دل دیگران را شاد کنم...💌من آموخته ام: اگر دو جمله«خسته ام» و«احساس خوبی ندارم»را از زندگی حذف کنم ،بسیاری از بیماریها و مشکلات برطرف می شوند...💌من آموخته ام: وقتی مثبت فکر میکنم شاد ترم و افکار مهرورزانه در سرم می پرورانم... وسرانجام اینکه من آموخته ام:«با خداوند همه چیز ممکن است»💚💚💚
آره عزیزم.واحد متری بخرید مثلاً.ولی با کسی که مورد اعتماد باشه.ما هم متری برداشتیم.چون پولش نداشتیم. ...

متری چجوریه؟

💌من آموخته ام: ساده ترین راه برای شاد بودن دست کشیدن از گلایه است....💌من آموخته ام: تشویق یک آموزگار خوب می تواند زندگی شاگردانش را دگرگون کند....💌من آموخته ام: افراد خوش بین ،نسبت به افراد بدبین عمر طولانی تری دارند...💌من آموخته ام: نفرت مانند اسید، ظرفی که در آن قرار دارد را از بین می برد....💌من آموخته ام: بدن برای شفای خود توانایی عجیب دارد، فقط باید با کلمات مثبت با آن صحبت کرد ...💌من آموخته ام : اگر می خواهم خوشحال باشم، باید سعی کنم دل دیگران را شاد کنم...💌من آموخته ام: اگر دو جمله«خسته ام» و«احساس خوبی ندارم»را از زندگی حذف کنم ،بسیاری از بیماریها و مشکلات برطرف می شوند...💌من آموخته ام: وقتی مثبت فکر میکنم شاد ترم و افکار مهرورزانه در سرم می پرورانم... وسرانجام اینکه من آموخته ام:«با خداوند همه چیز ممکن است»💚💚💚
آره عزیزم.واحد متری بخرید مثلاً.ولی با کسی که مورد اعتماد باشه.ما هم متری برداشتیم.چون پولش نداشتیم. ...

نه متری نه 

همدان شهرک الوند با ۱۴۰۰ میشه خونه خرید ۵۰و۶۰ متری 

انشاله که میتونی بخری اگه ماهی ۳۰ تومن درآمد داشته باشی چون فکر کنم حدوا ۱۷ بالاتر یا پایین تر قصد و ...

نه عزیزم امسال زیر ۲۵ نفری ۳۵۰ کردن وام ازدواج 

شوهرم معلمه 

کار دیگ هم انجام میده 

میخایم ۱۰ تومن بزاریم برا قسط بتونیم خونه بخریم 

نه عزیزم امسال زیر ۲۵ نفری ۳۵۰ کردن وام ازدواج  شوهرم معلمه  کار دیگ هم انجام میده  ...

نمیدونی باز پرداخت وام ازدواج قصدی چقدره؟ 

ما وام مسکن ۴۷۰ برداشتیم ۱۱ تومن پول قصدشه

امسال برداشتن؟ 

آره این دومین ماهه که میخواهیم قصد بدیم

2706