2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

در سیگنال گرفتن هم بازم استاپ میخورید سیگنال معجزه نمیکنه

تلگرام پر هست از کانال های سیگنال دهی ولی شما هیچ وقت موفق نمی شید تا وقتی که ماهیگیری یاد بگیرید 

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
در سیگنال گرفتن هم بازم استاپ میخورید سیگنال معجزه نمیکنه تلگرام پر هست از کانال های سیگنال دهی ولی ...

ببخشید شما نمیدونید تو بانک برای طلا هم سود میدن یا نه؟ ی یو دیگم اینکه کسی ک سرمایه داره ب ی تریدر حرفه ای بده چند درصد سود ب سرمایه گزار تعلق میگیره؟ همچین تریلرهای هستن؟

اره  ی گند بزرگی زدم کلا بهم ریختم هر چی ترید میکنم استاپ میشه

با سنگال نمیشه پول دربیاری یکی درست میدن صدتا هلط آموزش ببین بعد

کانال فنفیکس رو تو تلگرام عضو شو کلی آموزش داره اینم لینکش 

https://t.me/fenefx

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2738
ببخشید شما نمیدونید تو بانک برای طلا هم سود میدن یا نه؟ ی یو دیگم اینکه کسی ک سرمایه داره ب ی تریدر ...

اطلاع دقیقی از بانک ندارم که به طلا سود میدن یا نه ولی اگه طلا داشته باشید میتونید وام بگیرید

بله تریدر ها معمولا ۶۰ درصد سود رو به شما میدن و ۴۰ درصد خودشون برمیدارن ولی بازم ممکنه ضرر بکنید ضرر جزوی از بازار هست

میتونید از حساب های پم یا کپی تردینگ هم استفاده کنید که بازم احتمال ضرر کردن وجود داره

سود ۱۰۰ درصد رو فقط بانک میده

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
با سنگال نمیشه پول دربیاری یکی درست میدن صدتا هلط آموزش ببین بعد کانال فنفیکس رو تو تلگرام عضو شو ک ...

دیدم کامل

فوروارد تست میگیرم راضی ام اما تو لایو بازار استاپ میشم

باید دمو کار کنم بازم؟

دیدم کامل فوروارد تست میگیرم راضی ام اما تو لایو بازار استاپ میشم باید دمو کار کنم بازم؟

نانو  

چقدر سرمایه داری؟

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
پس چطوری شرکت های پراپ ۸۰ درصد به تریدر میدن؟ معتبر هستن؟

فرمول شرکت های پراپ فرق میکنه در واقع اگه شما حساب ۱۰/۰۰۰ دلاری رو قبول بشید و پاس کنید در عمل ۵۰۰۰ دلار هست ولی میزنه ۱۰۰۰۰ دلار چرا؟چون قوانین سختی گذاشته نباید در روز ۵ درصد ضرر کنید وگرنه حساب مسدود میشه ودر ماه نباید ضرر شما ۱۰ درصد بشه وگرنه حساب مسدود میشه وقتی حساب مسدود میشه هزینه چالش رو برمیداره برا خودش ۹۰ درصد حسابها مسدود میشن و هزینشون میره برا شرکت

شرکت پراپ هم از فروش چالش در آمد داره هم کپی ترید حساب ها ولی حسابی که میده واقعا اون مبلغی که زده نیست قوانینشون سخت هست

2706