2737
2734
عنوان

امروز نوبت جراح دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو مطب خیلی ترسیدم پر بودن از مریضای کم سن ک مشکل داشتن یه دختره ۲۴سالشم نبود جراحی داشت دکتر جراحی ...

توکل به خدا همین که دکتر بهمون گفته که بی خطر هست جای شکر داره انشاالله خدا به اونا هم کمک کنه هم بهشون صبر بده چون واقعا خیلی تحمل بالا میخواد و هم سلامتی کامل بهشون بده

2742
مال منم همینه تکون نمیخوره یجاس منظور از تکون یعنی تو جاش بلغزه نه اینکه بره کلا یه قسمت دیگه میلغ ...

نه اصلا نمیلغزه ثابته .شرایط رفتن پیش دکتر ندارم کاش میتونستم بفهمم چیز مهمیه یا نه .خیلی وقت بود حس میکردم ولی الان گاهی درد داره واسه همبن تو فکرشم 

توکل به خدا همین که دکتر بهمون گفته که بی خطر هست جای شکر داره انشاالله خدا به اونا هم کمک کنه هم به ...

ایشالله 

خدا ایشاالله به همه سلامتی بده

به منو شمام بده

من خودم ادم ضعیفی هستم بشخصه تو مطب گریه میکردم اصلا مچاله بودم این چند روز

دکتر نگفت با چه نشونه ای میشه فهمید موضوع مهمیه یا چیزی نیس؟

دکتر وقتی از منو معاینه کردم گفت حسش میکنم ولی ۹۹درصد خطری نداره که واقعا هم سونو نشون داد چیز بدی نیست

نه اصلا نمیلغزه ثابته .شرایط رفتن پیش دکتر ندارم کاش میتونستم بفهمم چیز مهمیه یا نه .خیلی وقت بود حس ...

منم اصلا تکون نمیخوره

ببین سنو وقتی گفته هیچی نیست پس نیست

من رفتم سنو گفت اگر رشد سریع داشته باشه نمونه میگیریم ک دکتر گفت این ممکنه سالها باهات باشه اگر رشد کرد فقط جراحی و درش میاریم قرار نیست ک همه توده ها بد باشن پس همه مریضن اینطور که

ریپورت سنو شما چی بود؟

2738
ایشالله  خدا ایشاالله به همه سلامتی بده به منو شمام بده من خودم ادم ضعیفی هستم بشخصه تو مطب ...

دقیقا من خودمم کلا فوبیای این بیماری رو دارم وسواس فکری شدید در مورد بیماری دارم وقتی فهمیدم دنیا برام جهنم شد ولی تو سایت چرخیدم خیلی  آروم شدم 

دقیقا من خودمم کلا فوبیای این بیماری رو دارم وسواس فکری شدید در مورد بیماری دارم وقتی فهمیدم دنیا بر ...

اخ منم همینم راجب بیماریا بشدت منفی نگر

همشم از یجام یچی در میارم 

بشدت ترسوام 

خیلی وقته کوچیک بود خیلی معلوم نبود منم اهمیتی نمیدادم  الان یه چن هفتس انگار بزرگتر شده زیاد ل ...

لمسش نکن من با لمس زیاد بیشتر گند زدم بهش

یه سنو برو شاید بافت سینته اصلا

برا خودم صدبار پیش اومد رفتم سنو گفت بافته پستانه

2706