2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظر میرسه یک مقدار تحرکشون ضعیف هست عزیزم و از نظر نرمال بودن شکل اسپرم هم لب مرز هست اما خب در حد نرمال قرارداره،

اما به هر حال پزشک متخصص قطعا تشخیص درست رو بهتون میدن🌹

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
بنظر میرسه یک مقدار تحرکشون ضعیف هست عزیزم و از نظر نرمال بودن شکل اسپرم هم لب مرز هست اما خب در حد ...

مرسی ک جواب دادی عزیزم نرمال بودن شکل اسپرم ینی چجور؟؟  و اینکه چقد تحرکشون ضعیفه؟؟ 

مرسی ک جواب دادی عزیزم نرمال بودن شکل اسپرم ینی چجور؟؟  و اینکه چقد تحرکشون ضعیفه؟؟

یعنی اسپرم نرمالی که باید یک سر یک تنه و یک دم داشته باشه دچار نقص هست، مثلا دو سر دارع یا دو دم داره و ... ، انواع مختلفی از ناهنجاری مورفولوژی اسپرم داریم.

تحرک پیش رونده که یعنی اسپرم در جهت مستقیم و درست حرکت کنه هم طبق ازمایش باید ۱۶ درصد بعنوان حداقل باشه که جواب ۱۰ درصد گفته

خواهش میکنم عزیزدلم🌹

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
عزیزم اون شکل اسپرم ینی مهمه؟؟ 

اره گلم مورفولوژی یا شکل اسپرم هم یکی از فاکتورهای موثر در باروری هست ، ولی خب اگر قرار باشه از تکنیک های کمک باروری استفاده کنین اسپرم های مناسب تر از بقیه جدا میشن، و اینکه ممکنه کلا با داروهایی که پزشک به همسرتون میدن این درصد نرمال بودن بیشتر یشه

من چون  پزشک نیستم میترسم نظر اشتباه بدم عزیزدلم، انشالله که بدون مشکلی باردارمیشین و خدا یه کوچولو قشنگ و سالم بهتون میده