2752
2734
عنوان

بمونم یا نه؟

81 بازدید | 2 پست

من تو اینستا با یه پسر ک همشهریه خودمه دوست شدم من ۱۹ و اون ۲۰ سالشه

بعد دو سه روز چت قرار شد همو ببینیم.‌

توی قرار اول بهم گفت ک سربازه و باید بره خدمت و ازم خاست ک درباره‌ش فکر کنم و بگم ک باهاش میمونم یا نه‌‌‌‌‌..

من تصمیم گرفتم بمونم‌‌‌..

بعد از یک هفته ک با هم بودیم امروز روز پنجمه که رفته اموزشی..و هر دو هفته یک بار مرخصی میگیره..البته تو شهر خودمونه و اگ بخام میتونم برم ببینمش....

تو اون یک هفته اخلاقش خیلی خوب بود با هم خیلی چت کردیم متوجه شدم شخصیت احساسی داره‌‌..و مشکلی هم نداشت ازینکه منو با خانوادش اشنا کنه‌.‌..

تو همین ۵ روز دو نفر دیگه هم با شرایطای خیلی بهتر از هر نظر، خواستن ک باهام اشنا شن ولی در حد یه روز چت کردیم و دیگه جوابشونو ندادم.‌‌.

من مدلم جوریه ک اگ طرفم کنارم نباشه و نبینمش حسم بهش خیلی کم میشه‌‌.‌‌.یعنی دوسش دارم ولی الان ۴ روز ک ندیدمش انگار اصلا از اولم تو زندگیم نبوده..انقد بی حسم‌‌‌..

اگ جا من بودین ادامه میدادین یا با کس دیگه ای وارد رابطه میشدین؟

اگر میخواستی جواب کسای دیگ رو بدی اصن چرا پس به اون گفتی باش میمونی؟!

بخاطر هیجان اشنایی با اوناس..

در حد اینکه بشناسمشون باهاشون چت کردم‌‌ و ادامه ندادم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید