2737
2734

من یکی از نزدیکانم به دلیل بیماری سرطان شیمی درمانی میشه 

چیزی که تو جلساتی که باهاش رفتم و دیدم این بود که 

اکثر بیماران اتفاق نظر داشتند که به خودشون ظلم کردند ،به جسمشون سخت گرفتند 😔

🌸لطفا خودتون رو دوست داشته باشید برای خودتون ارزش قائل بشین شما مادر خونه هستید ریشه خونه اید 

🌸غذاهای فست فود با روغن مونده سرخ میشن همسرم به واسطه ی شغلش حتی یکبار هم برای ما از فروشگاه مشهورو برندی که کار میکرد شیرینی نمی اورده، روغنی که یک هفته باهاش پیراشکی درست می‌شده!!!!!!!

🌸ورزش کنید ورزش کنید ورزش کنید 

اگه اضافه وزن دارید حتماااا خودتون رو به وزن مطلوب برسونید چربی اضافه به دور رگها و کبد بدترین سمه برای بدن

🌸قرصهای ضد بارداری مصرف نکنید خیلی خطرناکه من خودم اطلاعی نداشتم تا اینکه با رفتن به این مراکز فهمیدم هر بار استفاده ریسک ابتدا رو بالاتر میبره 

🌸هر گونه تغییری توی سینه رو جدی بگیرید لطفا حتی جوشی که مدت طولاتی رفع نشه هر وقت که دکتر زنان رفتید حتما بگین سینه هاتون رو یه چک کنند

دیدن ادمهایی که دارند برای زندگی میجنگند ،اینها برای من بهترین الگوهای زندگی هستند کسانی که قدر زندگی کردن رو فهمیدن و به درکی بالاتر از ما رسیدن 💕

کسانی که وقتی از زندگی کردن حرف میزنند درخشش چشماشون رو به وضوح می تونیم ببینیم 

وقتی از رنجی که کشیدن حرف میزنند فقط میخوای در اغوششون بگیرید 

برای داشتن خانواده سالم مامانا هوای خودتون رو داشته باشید همچنین هوای باباهای گل ،برای سلامتی عزیزانمون هم با هر زبانی که میتونید دعا کنید ♥️🙏

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

چرا باید خانمهای زیر سی سال میتلا به سرطان سینه بشن؟

جدا از بحث ژنتیک اصلاح سبک زندگی حرف اول و می زنه 

بی تحرکی

قند 

چربی 

اضافه وزن 

سیگار 

تغذیه ناسالم 

همه اینها ریسک رو بالا میبره 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرینی قنادی هم بده؟ اونا که سرخ نمیشن البته 

یه سوال دیگه من چند وقت پیش سینه چپم درد میکرد حالا درد نمیکنه یعنی چیزی نیست؟ نمیتونم برم دکتر نمیخوام خانوادمو نگران کنم 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2731
شیرینی قنادی هم بده؟ اونا که سرخ نمیشن البته  یه سوال دیگه من چند وقت پیش سینه چپم درد میکرد ح ...

عزیز دلم یه معاینه ساده است 

متخصص زنان به راحتی با معاینه به شما این اطمینان رو میده که سلامتین 

عزیز دلم یه معاینه ساده است  متخصص زنان به راحتی با معاینه به شما این اطمینان رو میده که سلامت ...

خانوادم نگران میشن 

اگر کیستی چیزی باشه باید بازم درد بگیره دیگه 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
چرا باید خانمهای زیر سی سال میتلا به سرطان سینه بشن؟ جدا از بحث ژنتیک اصلاح سبک زندگی حرف اول و می ...

بهترین تایپیک مفید ان شاالله زنده باشی وسلامت و دل خوش

پسرم همه زندگیمه لطفا برای سلامتیش عاقبت بخیرش و خوش‌بختیش صلوات می‌فرستید؟ جز پسرم کسی رو ندارم‌ هر کس فرستاد بگه منم بفرستم براش
خانوادم نگران میشن  اگر کیستی چیزی باشه باید بازم درد بگیره دیگه

زیر دوش خودتون رو معاینه کنید 

اگه درد ممتد باشه سعی کنید پیگیری کنید 

همیشه این جمله پس ذهنمونه که بقیه نگرانمون میشم ،عزیزم همیشه یادت باشه تضمین اینکه خانواده سالمی داشته باشیم اینه که اولین قدمها رو همیشه برای سلامتیمون برداریم حالا چون بقیه نگران میشن من نرم دلیل خوبی نیست 

من خودم این هفته نوبت دکتر زنان دارم چون با شرایط بوجود اومده نمیخوام یه اتفاق بدتری در راه باشه 

2740
زیر دوش خودتون رو معاینه کنید  اگه درد ممتد باشه سعی کنید پیگیری کنید  همیشه این جمله پس ...

مرسی 

بهترین تایپیک مفید ان شاالله زنده باشی وسلامت و دل خوش

ممنونم عزیزم ❤️ امیدوارم شما هم همیشه تنتون سالم باشه 🌸🙏

مرسی 

تو یوتیوب اموزش صحیح معاینه رو گذاشته 

من خودمم گاهی دوار درد میشم استرس ،بیماری سرماخوردگی هم میتونه علتش باشه 

سلام عزیزم ببخشید من برای کتاب درسی کنکور انسانی مزاحم شدگ

سلام عزیزم لیست کتابها و مقطعتون رو بفرمایید من قیمتها رو بهتون اعلام میکنم