2733
2734
عنوان

شیشه نگرفتن نوزاد دو ماهه

72 بازدید | 9 پست

سلام ، ممنون میشم کمک کنین اگه تجربه دارین 

دخترم دو ماهشه و از اول که به دنیا اومد به خاطر اینکه شیرم کم بود بهش با شیشه شیرخشک هم دادم ، ولی الان یه هفته هست که شیشه رو نمیگیره و همش میخواد از سینه شیر بخوره و سیر نمیشه و نمیتونه بخوابه و گریه میکنه ولی حاضر نیست که شیشه رو بگیره 😔😔😔

بعضی وقتا مجبور میشم با سرنگ بهش شیر بدم که اونم خیلی کم موفق میشم و همش هم گریه میکنه که چرا میریزم اونجوری شیر رو توی دهنش 

خیلی سخته و پر استرس نمیدونم چیکار کنم 

این یه هفته که اینجوری شده وزنم نگرفته اصلا 😔😔

۴ نوع شیشه امتحان کردم ، شیرش رو عوض کردم و ....

خواهش میکنم اگه کسی تجربه داره بگه چیکار کنم شیشه رو بگیره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی شیرخشک دوست نداره سعی کن شیر خودتو زیاد کنی، من چند مدل براش خریدم دوست نداشت ولی شیر خودمو تو شیشه میخورد در نهایت بی خیال شدم قطره شیر افزا گرفتم خوردم مایعات و غذای مقوی و... شیرم زیاد شد دیگه فقط شیر خودمو دادم

2731
همه ی این وقت که با شیشه می‌گذاری رو بهش شیر خودت رو بده،کم هم باشه همون مکیدن باعث میشه زیاد بشه،وق ...

این حرفاااا چقد یه مادرو میرنجونه !! شما جای من هستی ؟؟؟!!!

میدونی من چقد همه راه هارو تلاش کردم هم برای بچه اولم و هم بچه دومم که بتونم بهشون شیرخودم رو فقط بدم ولی از یه حدی بیشتر نشد و کافی نبود !!!!!!

وقتی شیرخشک دوست نداره سعی کن شیر خودتو زیاد کنی، من چند مدل براش خریدم دوست نداشت ولی شیر خودمو تو ...

منم همه این کارارو کردم ، قطره و مولتی ویتامین و ... خوراکی هم تقویت کردم خودم رو ولی نمیشه 

منم همه این کارارو کردم ، قطره و مولتی ویتامین و ... خوراکی هم تقویت کردم خودم رو ولی نمیشه 

من یه بار سر همین که شیر خشک نمیخورد دکترم بردمش آخرش دکتر اطفالش برا خودم قرص متوکلروپرامید داد گفت هر چهار ساعت بخور چند روز. این قرص برای تهوع هست ولی از عوارض جانبیش زیاد شدن شیره واقعا تاثیر داشت برام میخوای اینم امتحان. مغزیجات بخور، آبگوشت ماکارونی سوپ و... آبم زیاد بخور. هر چقدرم بیشتر میک بزنه شیرت بیشتر میشه. فک نکن سیر نمیشه اون میک میزنه نهایت اون لحظه شیرت کمه ولی برای سری بعدی پر میشه

2738
گرفتم ۴ نوع مختلف 

شیر خودتو تو شیشه میخوره؟؟ یه بار اینو امتحان کن اگه خورد یعنی مشکل شیشه نیست مشکل اینه شیرو دوست نداره. منم شیر خشک نخورد اصلا ولی تا شیش ماهگیش جایی میرفتم میدوشیدم براش تو شیشه میخورد