2733
2734
ببار رفتم خونه پدرم قهر اومد اونجا چنان ابروریزی کرد که باعث گریه مادرم شد به مادرم گفت حق نداری زنم ...

عزیزم باید دست بزاری رو نقطه ضعفش حتماا برو

مهریتممم بزار اجرا حتما

💙Akıl unutur ama kalp unutmaz
یه بار برو مغازه، گوشی رو بردار خودت پیامش بده و بکشونش مغازه هزار تا راه بلدم خخخ

که چی بشه??ببار واسش پیام دادم و بهش گفتم من دو تا بچه دارم دست از زندگیم بردار ..وگرنه واست شکایت میکنم.و به شوهرت میگم چنان پیام های تهدید امیز واسم فرستاد بعد زنگ زد به شوهرم و هزار چیز به شوهرم گفت که زنت اینا رو بهم گفته..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

که چی بشه??ببار واسش پیام دادم و بهش گفتم من دو تا بچه دارم دست از زندگیم بردار ..وگرنه واست شکایت م ...

اره اینا رو گفت چون میخواست انکار کنه که با هم هستند، اما اگر به اسم شوهرت باهاش قرار بزاری و بیادش یه جای خصوصی، اون وقت جای انکار که نداره هیچی آبروش هم میره

عشق یعنی...
من کلی وسیله شکستم آخر هم گوشی رو برداشتم گفتم زنگ میزنم پلیس بیاد صورت جلسه کنه چرا وسایل جهازم رو ...

ولی شوهرم تو همه جا پارتی و اشنا داره..از دادگاه و قاضی و وکیل گرفته تا...میگه طلاقت نمی‌دم ..خودم هم نمی‌خوام بچه هام رو ول کنم ..شما دعواتون سر چی بود?

که چی بشه??ببار واسش پیام دادم و بهش گفتم من دو تا بچه دارم دست از زندگیم بردار ..وگرنه واست شکایت م ...

پیام هاشو داری؟؟

همونا رو بردار برو شکایت کن

ببین سکوت کتی یمدت دیگه زنه مخ شوهرتو کامل میخوره هم تو رو طلاق میده هم تموم اموالشو بالا میکشه ، بعدم عقدش میکنه حامله میشه

تا دیر نشده برو شکایت

پیام هاشو داری؟؟ همونا رو بردار برو شکایت کن ببین سکوت کتی یمدت دیگه زنه مخ شوهرتو کامل میخوره هم ...

اره پیام هاش رو دارم ولی مادرم میگه وقتی شکایت کردی و پاتون به دادگاه باز شد و ابروریزی شد دیگه نمیتونی باهاش زندگی کنی قید بچه هات رو هم باید بزنی

شرایط طلاق ندارم .خانواده ام میگن سر خونه و زندگیت وایسا تقدیم به زن هرزه نکن ..شوهرم میگه طلاق نمی‌ ...

چند سالشع ک افسردگی داره

برای حل مشکلاتم صلوات بفرستین....ممنونم
اره پیام هاش رو دارم ولی مادرم میگه وقتی شکایت کردی و پاتون به دادگاه باز شد و ابروریزی شد دیگه نمیت ...

نه اتفاقا دست زنه کوتاه میشه

نترس برو شکایت کن

خواهرانه بهت میگم اگه کاری نکنی همه چیتو از دست میدی

هعی خدا چقد دلم برا همجنسام ک خیانت بهشون میشه میسوزه!خیانت خیلی وحشتناکه،خیلی دردداره،از مرگ هم بدت ...

نه عزیزم کسی رو ندارم فقط سه تا خواهر دارم که هر کدومشون به فکر زندگی خودشون هستند و پدر و مادری پیر...با فامیل ها رابطه ندارم احساس میکنم خیلی تنهام ..پدرشوهر و مادرشوهرم هم خیلی پیر هستند شوهرم ازشون حرف شنوی نداره همش پیش مادرش انکار می‌کنه میگه عروست الکی سر جنگ داره قسم ناحق میخوره خانواده اش هم باور میکنن پدر و مادرم میگن زندگیت رو نگه دار نزار اون هرزه صاحب بشه فکر روان و ارامش بچه هات باش..ولی من خیلی خسته ام تحملم تموم شده فقط با قرص و داروهای ارامبخش و خواب اور زنده هستم ..همه چیز تو زندگی دارم از نظر مالی ولی هیچ ارزشی واسم نداره همیشه سعی می‌کنه بهم محبت کنه ولی ازش متنفر شدم انگار نقاب روی صورت داره ..خودم رو به خواندن قران مشغول کردم ولی جسمم اینجاست روحم اینجا نیست انگار خیلی وقته مردم

نه عزیزم کسی رو ندارم فقط سه تا خواهر دارم که هر کدومشون به فکر زندگی خودشون هستند و پدر و مادری پیر ...

عزیز دلم واقعن میفهممت درکت میکنم، خیلی سخته،ولی تا کی میخای اینطوری ادامه بدی؟تاکی؟شوهرت یه ادم بی لیاقته، که لیاقتش همون زنه هرزس،مطمعن باش اون،از شوهرتم سیر میشه و باز یکی دیگه رو همینطوری بازیچه میکنه،

ولا بخدا که طلاق بگیری به هر نحوی شده،میتونی حداقل یا خونه بابات اینا باشی یا اینکه ی خونه کویچک اجاره کنی،خودت بری کار کنی، که میرزه به صدتا زندگی و حال الاننننتتتت،

😐واقعن به چه قیمتی ؟به قیمت روح و روان و جونت!ول کن بابا،

زنیکه هرزه بزار بیاد اصن جای تو،فک میکنی چیزی جز شر و بدبختی نصیبش میشه؟

وقتی یه روز خوش نداری چجوری داری میگذرونی؟بچهات چی؟اونا چه گناهی کردن عزیزم،

تروخدا به فکر باش،

تا میتونی طلا جمع کن پول جمع کن،خودتو حتمننننن ب یه کاری مشغول کن،

واقعن سخته درکت میکنم خیلیم سخته،

ولی چاره ای نداری

یا طلاق بگیر و برو یه گوشه ای از شهرتون یه خونه کوچیک اجاره کن،خودت کار کن خرج و مخارج خودت و بچهاتو بده،مهرتو بزار اجرا

یا اینکه بمون،ببین ،بسوز وبساز،این مرد درس بشو نیس،اگ میخای راه دومو در پیش بگیری

تا میتونی ب زورم شده طلا و پول همه چی پسنداز کن،

خیانت دیدن اینطوریه ک ی مدت خیانت ببینی دیگ اخر سر برات عادی میشه، امیدوارم حالا ک راه دومو انتخاب کردی خیانت دیدن برات عادی شه

چون چاره ای جز تحمل نداری هعی

🙂دیگه به این دنیا اعتمادی نیست،ارزوم اینه تو این سن مستقل شم دستم تو جیب خودم باشه،حتی اگه حقوقمم چندر غاز باشه،این دنیایه روز خوش بهم بدهکاره،کاش ی روزی ب خاسته هام برسم هعی😞تروخدا برام دعا کنید خیلی شرایطم سخته
2706