2733
2734
چیکار کنم دعوا گرفتم قهر کردم خونه پدرم رفتم به بزرگترها گفتم پیش روانشناس رفتم تهدید به طلاق کردم ن ...

ببین عزیزم حق دادنی نیست گرفتنیه

چند وقتی یک بار گرد و خاک به پا کردی و باز نشستی سر جات

یا رومی روم یا زنگی زنگ

چرا خودت رو عذاب میدی

بشین ببین با خودت چند چندی؟

روی برگه خوبی ها و بدی های زندگی با شوهرت رو بنویس

ببین کدوم بیشتره

اگه خوبی هاش میچربه به بدی هاش ،شوهرت رو از چنگ اون خدا زده در بیار ،مثل مار حلقه زده دورش

اگه بدی هاش زیاده ،خودت رو خلاص کن و راحت شو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا بهم پول نمیده از وقتی با این خانم دوست شده

ببین میتونی آدرس و شماره شوهر زنه رو در بیاری ب اون بگی دوتایی ازشون شکایت کنید 

کار خوب خدا درست کنه، سلطان محمود خر کیه 🙂🙂🙂🙂
2731
زنگ زدم واسش اون تهدیدم ک د گفت ادم میفرستم بیان تو رو بگیرن سر از جایی در بیاری که تو خواب هم نمی د ...

بگو چنتا پیامات کافیه 

تا سنگسارت کنن بدبخت

نترس ازش 

میخواد بترسونتت

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.

شوهرت خنگه چلوی پسرت دست به گوشی دومش میزنه؟؟؟؟

جالبه گوشی دومی رمز هم نداشته

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
هیچ ردی ازش ندارم اون شماره ای که دستش هست سندش به نام شوهر من هست

مگ میشع 

مگ متاهل نیس 

یروز شوهرش میفهمه 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
ببین میتونی آدرس و شماره شوهر زنه رو در بیاری ب اون بگی دوتایی ازشون شکایت کنید 

فهمیدم شوهر زنه ساده لوح هست و این زنه ازش یک دختر 14ساله داره و از زندگیش راضی نیست..فکر نکنم با گفتن این جریان به شوهرش نتیجه ای نگیرم

ببین خواهر من

اگه زندگیت رو میخوای که برو شکایت کن رسمی و قانونی

هیچی هم به هیچکس نگو تا روز دادگاه

قاضی از روی پرینت خط های هر دو میفهمه که ارتباط داشتن

خصوصا که خانمه متاهل هم باشه ،حتما شلاق و زندان در انتظارش خواهد بود

همسر شما هم حتما شلاقی جریمه ای چیزی خواهد شد

اون موقع حتما به دست و پات می افتن

بی عرضه و بی زبون نباش

زندگی که ۲۰ سال زحمت کشیدی و جوونی گذاشتی رو اگه ارزش مند هست برات ،دوباره پس بگیر

تا مظلومی نباشه ظالمی هم نیست

یه موتوری استخدام کن چند روز شوهرت و تعقیب کنه عکس بگیره 

ادرس زنه رو پیدا کن به شوهرش بگو 

آبرو هر دوشون و ببر 

لاشی‌هارو

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
فهمیدم شوهر زنه ساده لوح هست و این زنه ازش یک دختر 14ساله داره و از زندگیش راضی نیست..فکر نکنم با گف ...

خیلی شرایط سختیه... خودت برو شکایت کن چون زن و مرد متاهلی ک باهم دویت بشن و رابطه داشته باشن از نظر قانونی حکم خیلی سختی دارن ک دقیق نمیدونم چیه... ولی اگ میتونی برو شکایت کن اون زنه هم هیچ غلطی نمیکنه.. الهی خدا کمکت کنه 

کار خوب خدا درست کنه، سلطان محمود خر کیه 🙂🙂🙂🙂
2706