2777
2789
عنوان

قیمت مسکن

3407 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها...بنظرتون قیمت مسکن در سال ۱۴۰۳ کاهشیه یا افزایشیه؟

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ثابت 

برچه اساس اینو میگی؟

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
و ثابت هم میمونه  رکود هم همچنان هست

بخاطر کاهش توان خرید مردم؟

همه چی دست به دست هم داده  بله پولی وجود نداره معاملات امسال هم پایین ترین تعداد رو داشته  ...

من قراره برج ۲ وام دستم بیاد بنظرت تا برج ۲ .۱۴۰۳ قیمت ها چقدر تغییر میکنن؟

من میگم تغییر خاصی رخ نمیده  شما هم راهی نداری دیگه به هر حال تا اون موقع باید صبر کنی مگه نه ...

راه حل دیگم‌گرفتن وام مسکن سنگینه که همگی بهم توصیه کردن‌نگیر چون اگر دیرکرد بخوره و یا نتونم بدم کل خونه رو برمیداره

راه حل دیگم‌گرفتن وام مسکن سنگینه که همگی بهم توصیه کردن‌نگیر چون اگر دیرکرد بخوره و یا نتونم بدم کل ...

درست گفتن وام مگه سود نداره ؟؟

مگه قرض الحسنه میدن ؟؟

بازم ده شب تاپیک بزن 

ولی همین چند روز پیش دلار مگه نرفت ۵۵ ؟؟

چیزی شد ؟؟کسی دیگه صف میکشه ؟؟

چون پولی نمونده همه فقط،نگاه می‌کنیم نمیرسیم که 

من نظرم اینه حالا بازم تاپیک بزن 

انشالا حرف من درست باشه و خیر باشه برات 

درست گفتن وام مگه سود نداره ؟؟ مگه قرض الحسنه میدن ؟؟ بازم ده شب تاپیک بزن  ولی همین چند روز ...

ممنون

2801