2737
2739
عنوان

غذاهای اختراعی خودتون چی بوده؟😁

224 بازدید | 17 پست

عکس بزارین اگه داشتین

از غذاهای اختراعی خودتون بگین گشنمه یکیشونو درست کنم😁

تموم راهرو های خونرو، شمع که بچینی من باهات قهرم:)🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوپ های مختلف و اختراعی زیاد درست کردم 

نخود پلو با مرغ

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

عکس ندارم چون هیچ وقت از غذا عکس نمی‌گیرم خوشم نمیاد از این کار 

ولی من استاد تهیه غذای من دراوردی هستم

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

واسه روز پدر،مخسره نکنین مبتدیم دیگه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740

من سیب زمینیو رنده میکنم سرخ میکنم قارچ بش میزنم با نون ساندویچی میخورم

شاید کلیتش جدید نباشه 

ولی قبلترها خلالی میکردم سرخ میکردم که خیلی طول میکشید

رنده هم همون طعمو میده فقط هم سرعت سرخ شدنش بالاتره هم خورد شدنش

خلاصه ده دقیقه ای آمادس

واسه روز پدر،مخسره نکنین مبتدیم دیگه

خ خوبه بابا شبیه کیکای بیرونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکی از مزایای مجردی زندگی کردن اینه که یه غذاهای میخوری که همش من دراوردیه 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
خ خوبه بابا شبیه کاکائو بی ونه

میسی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من سیب زمینیو رنده میکنم سرخ میکنم قارچ بش میزنم با نون ساندویچی میخورم شاید کلیتش جدید نباشه  ...

به نظرم با یه ذره رب و پنیر پیتزا ام خوب میشه این غذا

تموم راهرو های خونرو، شمع که بچینی من باهات قهرم:)🥀