2733
2734
عنوان

امروز چقد روزگندی بود😖😖

281 بازدید | 10 پست

ازصب که ازخواب بیدارشدم پسرم هی گریه و بهونه گیری .بعدشم اینقد سرسفره صبحونه گریه کرد که اعصاب همه رو بهم ریخت کلا مدلشه دوسالشه .بعدازون بااینکه نیمروپخته بودم ول کردم رفتم بخوابونمش ولی نخوابیداومدم دیدم شوهرم صبحونه خورده رفته .بعدش تاساعت یک ظهر مشغول بچه داری و تمیزکاری که شوهرم زنگ زداومدم جمعه بازار چی بخرم یه لیست بهش دادم .بعد پنج دقیقه زنگ زد دعواکه چرا کارتامو ازتوماشین برداشتی سرجاش نزاشتی ؟منم دیروز یادم رفته بودبزارم .اومدبرد .دیدم ساعت دوونیم شدنیومدزنگ زدم جواب نداد.بعدزنگ زدم به مادرم گفتم اونجانیومده گف نه😐

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

فهمیدم دروغ گف مامانم .بعدده دقیقه اومد.منمذهرچی ازدهنم درومد بهش گفتم .گفتم رفتی پیش بقیه نشستی تازه زنگم زدم گفتی نگین من اینجام براخودشون بگن چقداززندگیش فراریه ؟اره؟گف منظورم این نبود .گفتم وقتی اون دهنتو بازمیکنی فک کن بعد حرف بزن آبرومو بردی هرچی خواست بیادسمتم نزاشتم .آخرم مثلا رفت بیرون .منم گفتم خوشومدی .بعدش زنگ زد بازم باهاش بدحرف زدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@لبوشک_قآنوم   .عزیزم بیا حرف بزنیم .خیلی حالم بده

هستم عزیزم بگو 🥺

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن 🤍🌱👩🏻‍⚕️🥼{  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
هستم عزیزم بگو 🥺

هیچی دیگه خیلی حالم بده بنظرت حق داشتم امروز ازش ناراحت بشم ؟چون رفت خونه مامانم؟دلم میخواد بهش پیام بدم شبم بره پیش دوستاش نیادخپنه ازش متنفرشدم

2738
نمیخواد

ناراحت شدین؟

آخه بخدا یه بار اینجوری شد در مورد یه موضوعی شبیه این داشتیم به یکی راهنمایی میدادیم ک تعلیق شدیم

ب جون خودم قصد بی احترامی نداشتم

امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشین