2752
2734
عنوان

کادو آیفون گرفتم پس دادم

1757 بازدید | 107 پست

سلام وقتتون بخیر 

دوستان من سه ساله با ی پسری در ارتباطم اخیرا برام کادو آیفون ۱۳ گرفت ولی چون من کلا نمیتونم از جنس مخالف کادو بگیرم پس دادم یعنی حتی نذاشتم آنباکس کنه گفتم بفروش بذار رو پول ماشینت 

حالا سوالم اینکه کار خوبی کردم یا ن؟

من پشیمون نیستم ک قبول نکردم ولی اون ناراحته ک من با ذوق برا تو کادو گرفتم 

ولی من دلم براش میسوزه خیلییی کار می‌کنه و زحمت می‌کشه وضعشم خوب نیس ک بگم عب نداره گرفته ک گرفته اگ من ازش قبول میکردم دیگ نمیتونست ماشین بخره

کار خوبی کردی...هم شخصیتتو نگه داشتی...هم انقدر با مسئولیتی که به فکر پارتنرت و وضع مالیش بودی

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کار خوبی کردی...هم شخصیتتو نگه داشتی...هم انقدر با مسئولیتی که به فکر پارتنرت و وضع مالیش بودی

اره خیلی دلم براش میسوزه ماهی چهار پنج تومن فقط برام پیتزا میخره هیچوقتم نمی‌ذاره من حساب کنم اگ اسم حساب کردن بیارم دعوا میکنه میگم همونم میگیره بسه دیگ گناه داره

آدم جوگیر که میگن این آقا هست 

وضعش خوب نیست بعد گوشی ۱۰۰ تومانی میخره که چی بشه 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
خوب کردی.. من نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن حتما باید کادو گرون قیمت بگیرن خب اندازه توانایی و جیبت بگ ...

میگه تو وقتایی بودی ک مامان بابامم نبودن میخوام بهتریتارو برات بگیرم ولی من نمیذارم دلم میسوزه

تجربه ثابت کرده درک پارتنر هرچه بیشترررر

میزان تر زدنش درآینده به احوالاتت بیشترررر

اره خیلی دلم براش میسوزه ماهی چهار پنج تومن فقط برام پیتزا میخره هیچوقتم نمی‌ذاره من حساب کنم اگ اسم ...

عزیزم چه پسر بامحبتی...رابطه تون پایدار

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
تجربه ثابت کرده درک پارتنر هرچه بیشترررر میزان تر زدنش درآینده به احوالاتت بیشترررر

دقیقا هرچی بیشتر درک کنی هیشکی نمیفهمه ولی تا یکم مخالفت کنی چون همیشه آروم بودی سریع صداشون درمیاد

تجربه ثابت کرده درک پارتنر هرچه بیشترررر میزان تر زدنش درآینده به احوالاتت بیشترررر

به هرحال اگه قبول میکرد کادو رو اگه خدایی نکرده یوقتی دعوایی چیزی بشه ، میتونست کلی همونو منت بزاره...اینجوری شخصیت خودشم حفط کرده

2706