2737
2734

بله

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیپلم که چیزی نیست صندلی دانگشگاه هم میخرن بعصیا

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2728
چطوریه شما میدونید؟

نه اطلاعات کامل ندارم 

فقط میدونم این کار شدنی هست پول میدن و مدرک میخرن 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
نه اطلاعات کامل ندارم  فقط میدونم این کار شدنی هست پول میدن و مدرک میخرن

دوستم میخواد بره سرکار میخواد دیپلم بخره دنبال جایی که میفروشن اخه همه معتبر نیستن میگه 

دوستم میخواد بره سرکار میخواد دیپلم بخره دنبال جایی که میفروشن اخه همه معتبر نیستن میگه 

اره باید جای خوبی پیدا کنه 

در اون حد نمیدونم

2740
میدونید ازکجا میشه خرید

نمیدونم دقیق...واسه صندلی کنکور دیدم بعضی کانالای تلگرام دارن...

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂