2733
2734
عنوان

دلشکستگی یا کینه ای؟

148 بازدید | 66 پست

تا حالا ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شده خانواده مثلا مادرتون یه حرفی بزنه و دل شما جوری بشکنه که دیگه بعد از چند سال هم نتونید ببخشیدش (من کینه ایم؟)؟یکبار اون حرف از دهنش پریده یا چندین بار؟

عکس العملتون چی بوده؟

مادرم سالها پیش چند کلمه رکیک رو بهم نسبت میداد وقتی خودمون بودیم ناراحت و دلشکسته میشدم اما نه به اندازه ای که یکبار پیش خاله و مادر بزرگم گفت ،هیچوقت فراموش نمیکنم اونموقع له شدم ،بارها به خاطر یسری مسائل فرصتهامو برای پیشرفت  ازم گرفته و الان مدعیه که هیچی برام کم نذاشته (چرا پدر مادرا فکر میکنن فقط ما نیاز به مواد غذایی برای سیر شدن داریم؟)

هنوزم کینه دارم ازشون  ولی کاری هم نمی تونم بکنم :)

ما که همو نمیشناسیم میتونی خودتو خالی کنی ،منم جایی و گوش محرمی نیست که براش تعریف کنم و ته دل گریه کنم برای همین یا تو یادداشت یا اینجا مینویسم

2731

چون احمقن 

چون اصلا به مغز و بلوغ عقلانی فکر نمیکنن 

فقط به خوردن و خوابیدن و حرف مردم فکر میکنن

و حاصل یکشبه اونا شدیم ما و مارو مثل نهالی که هیچ قوتی نداره شکستن بعد انتظار میوه دادن ازمون دارن

بعد همه جا میشینن جار میزنن میگن ما بهش آب و کود دادیم نمی‌دونم چرا میوه نمیده

اونوقت کورن که ببینن مارو خورد کردن،نابود کردن

ما که همو نمیشناسیم میتونی خودتو خالی کنی ،منم جایی و گوش محرمی نیست که براش تعریف کنم و ته دل گریه ...

خودتو خالی کن عزیزم 

منم مادرم یه احمقه خودخواه هست که بعد از سی سال زندگی مشترک الان رفته قهر

بیشعوره خودخواه 

بعضی چیزا اصلا گفتنی نیست آخه:) میدونی  بعضیا درکش نمیکنن حتی آدمای اینجا

درست میگی ،حتی شاید از نظر بعضیا مسخره هم بیاد یا بگن شاید طرف منظوری نداشته ولی نمیدونن که همون کارا همون حرفا باعث پاره پاره شدن قلب ما میشن ،نمیدونن همینا مثل تیرین که صاف تو قلب ما میشینن

درست میگی ،حتی شاید از نظر بعضیا مسخره هم بیاد یا بگن شاید طرف منظوری نداشته ولی نمیدونن که همون کار ...

افرین دقیقا:)

اون لحظه فقط ما خورد میشیم 

اینا چیزی نمیفهمن 

فقط یه چیزی بگم بهت 

از تجربه هام 

ببین همه میرنبهت بدی میکنن 

براشون مهم نیستی 

اگه هم مهمی یه دوره ای 

ببین فقط خودتو دوست داشته باش 

به خودت اهمیت بده 

از غذا و خواب و ورزش ات و.... نزن برا کسی 

چون جز خودت کسی نیست

چون احمقن  چون اصلا به مغز و بلوغ عقلانی فکر نمیکنن  فقط به خوردن و خوابیدن و حرف مردم ف ...

جالبه بعد از عذابی که بعد از ۲۲سال بهم میده و باعث مریضی و قلب درد و یه آدم افسرده و دلگیر و فراری از اجتماع شدم ،بجای حامی بودن زخم میزنه بجای بار برداشتن روانی یه چیز دیگه هم میذاره روش💔

درست میگی ،حتی شاید از نظر بعضیا مسخره هم بیاد یا بگن شاید طرف منظوری نداشته ولی نمیدونن که همون کار ...

ای کاش فقط تیر بود 

حرفاشون و رفتارشان و چهره مظلوم گرفتنشون یه جوریه انگار ما اونارو‌ به دنیا آوردیم و درکشون نکردیم مسبب بدبختیشونیم 

جالبه بعد از عذابی که بعد از ۲۲سال بهم میده و باعث مریضی و قلب درد و یه آدم افسرده و دلگیر و فراری ا ...

آره کثافتا همشون همینجورن

من مادرم اینجوریه پدرم خیلی خیلی انسان شریف و با درکی هست

مادر من خیلی زن خودخواه و بی پدر و مادریه

خودتو خالی کن عزیزم  منم مادرم یه احمقه خودخواه هست که بعد از سی سال زندگی مشترک الان رفته قهر ...

باور کن اگر بابام نبود منو لخت میفرستاد بیرون همونطور که وقتی ۱۱سالم بود میخواست بره ارایشگاه بهم گفت لباساتو بپوش و برو بیرون 😔نمیدونم چرا خدا همچین خانواده ای برام انتخاب کرده

آره کثافتا همشون همینجورن من مادرم اینجوریه پدرم خیلی خیلی انسان شریف و با درکی هست مادر من خیلی ز ...

پدرم شاید دوستم داشته باشه ولی شاید براش مهم نباشم چون تو مهمترین مسیله زندگیم مثل ازدواج خیلی بی خیال و بی توجه رفتار میکنه 

ای کاش فقط تیر بود  حرفاشون و رفتارشان و چهره مظلوم گرفتنشون یه جوریه انگار ما اونارو‌ به دنیا ...

دقیقا تا میای از خودت دفاع کنی میگن اهدمن در خونتو میگیره و شروع میکنن گریه کردن،میگن دل ما رو میشکنی اما متوجه نیستن که اونا جوری دل ما رو شکستن که من گاهی حتی نفسام بالا هم نمیاد یه سر درد خیلی بد میگیرم که چشمام تار میشه 

افرین دقیقا:) اون لحظه فقط ما خورد میشیم  اینا چیزی نمیفهمن  فقط یه چیزی بگم بهت  ...

جالبه وقتی میخوام کاری شروع کنم مثل پتک میمونن انقدر کوبیدن تو یرم نمیتونی نمیتونی نکن نرو نیا اینجور کن اونجور کن بده فلانه بابات اینکارو کرده یا مادرت ،کلا خود ادمم از اون کار بدش میاد یا اگرم لجبازی کنه بخواد ادامه بده دیگه انگیزه فبلو نداره

2706