2733
2734
عنوان

ممکنه نشونه بارداری باشه؟

73 بازدید | 14 پست

سلام خیلی عقب افتاده دورم ولی فکر میکردم بخاطر استرس امتحاناتمه ولی یه هفتس امتحانام تموم شده دل درد هم دارم ولی فقط وقتی ورزش میکنم لکه بینی دارم😢ممکنه باردار باشم؟هنوز دانشگاهم تموم نشدهههههه

عضو گروه بنفش وزن فعلی۹۵ تاریخ شروع۱۴۰۱/۱۱/۲۷ هدف اول۹۰✅  هدف دوم۸۵

بی بی بزن خب

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بی بی هم دقیق نیست 

کی گفته بی بیی دقیق نیست.

من ۶ بار باردار شدم و هر ۶ بار بی بی مثبت بوده.

البته وقتی باردار هم نبودم بی به منفی هم زیاد دیدم.

تا حالا اشتباه نشون نداده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2740
میترسممم.ممکنه یعنی؟؟

ممکنه 

من سر بارداریممم هیچچچچچچچچ علامتی نداشتم هیچی ولی مثبت شد اینم ک شما داری علایمشه

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
کی گفته بی بیی دقیق نیست. من ۶ بار باردار شدم و هر ۶ بار بی بی مثبت بوده. البته وقتی باردار هم نبو ...

نمیدونم اصلا تاحالا استفاده هم نکردم اینجا دیدم میگن

ممکنه  من سر بارداریممم هیچچچچچچچچ علامتی نداشتم هیچی ولی مثبت شد اینم ک شما داری علایمشه

😢😢فقط دو ترم دیگه مونده🥺عاشق بچه هم هستممممم وای چه دوگانگی

خب تا کی میخوای بلاتکلیف باشی.

بزن،  یا بارداری یا نه دیگه.

باردار باشی باید از الان مراقبت‌های دوران بارداری رو شروع کنی  اگه از قبل آمادگی نداشتی ؛حداقل باید اسید فولیک رو شروع کنی وقند و تیروییدت حتما چک بشع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب تا کی میخوای بلاتکلیف باشی. بزن،  یا بارداری یا نه دیگه. باردار باشی باید از الان مراقبت‌ه ...

ببینم اگه این هفته نشدم دیگه میرم حتما.فقط خواستم بدونم میتونه علائم باردارری باشع یا نه

ببینم اگه این هفته نشدم دیگه میرم حتما.فقط خواستم بدونم میتونه علائم باردارری باشع یا نه

بله میتونه.

کلا علائم پریود و بارداری شبیه به هم هست.

مگه یه بی بی چقدر خرج داره که تازه میخوای یک هفته ی دیگه صبر کنی؟  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله میتونه. کلا علائم پریود و بارداری شبیه به هم هست. مگه یه بی بی چقدر خرج داره که تازه میخوای یک ...

بحث خرجشه مگه خواهر😂میخوام دیگه صددرصدی باشه جوابم

2706