2733
2739
عنوان

سیروز کبدی دیدین خوب بشه 😭😭😭

1493 بازدید | 34 پست

دوستان توروخدا بگین تا حالا دیدین سیروز خوب بشه 

پدرم شدیدا درگیره 

به جز سیروز بدنش دچار عفونت شده مدام تب میکنه دکترا اصلا هیچی متوجه نشدن مدام دکتر عوض میکنه 😢😭

توروخدا بیاین بگین خوب میشه 😭😭😭😭😭

علایم سیروزش چیه از ازمایش فهمیدین یا سنو گرافی؟

فک کنم آزمایش ها

آب آوردن شکم، بی حالی ضعف رنگ پریدگی، 20 کیلو لاغر شده 

دستاش میلرزه، خارش و التهاب بدن، یبوست شدید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزن نسخه دکتر خیر اندیش تو نت برای سیروز کبدی. 

سیاهدونه هم نیمکوب کن با عسل خمیر کن با دوز بالا بده.

برو تاپیک درمان ناباروری من . یه پرهیز و پاکسازی هست شروع کنه حدود دو سه ماه انجامش بده. فقط دمنوشها رو. یه بار در روز بیشتر مصرف نکن. اونم رقیق

فک کنم آزمایش ها آب آوردن شکم، بی حالی ضعف رنگ پریدگی، 20 کیلو لاغر شده  دستاش میلرزه، خارش و ...

من یه پسر عمو دارم الان تقریبا چهل پنج شش سالشه از موقعی من بچه کلاس اول بودم یادم گفتن این هپاتیت نوع آداره که تبدیل به سیروز شده ولی خب خداروشکر سالم و سرحال رعایت رژیم غذایی خیلی مهمه میگن خوردن عسل اصل ناشتا و شب قبل خواب سلولهای کبد بازسازی میکنه

نمونده از جوونیام نشونی پیر شدم پیر توای جوونی
2738

چیزای گرمیجات بهش ندین تا پیشرفت نکنه خنکی مثل خاکشیر اینا خیلی خوبه اب یخ بستنی خیلی بده فقط باید خورد و خوراکش مواظب باشین

علائمی داره؟ پدر من داره آب میشه 

قبلاعلایم داشت با اینکه جون بود خمیده راه میرفت از شدت لاغری وزنش از دست داده بود ولی الان چن سالی عادی هرچند هپاتیت نوع آکاملا درمان نمیشه ولی خب الان خیلی بهتر شده

اصلا شرایطش با اینا خوب نمیشه  و اینکه اصلا قبول نمیکنه بخوره

اینا درمان قطعیه. ولی مشکل اینه که آدمهایی که مشکل کبدی پیدا میکنن معمولا آدمهای بسیار بد غذا و لجبازی هستند که اعتقادی به سلامت غذا و پرهیز و سردی و گرمی و ...ندارند و به خاطر همین کبد مشکل دار میشه. مثل شوهر من. 

2706