2733
2734

به نظر شما ساندويچ يه نونه و بزرگ ٤٠٠ گرمي داخل بسته بندي اصلي ميپسندين يا ساندويچ دونونه ٢٠٠گرمي مثل ساندويچي هاي بيرون كه دورش هم يه كاغذ از نصفه پيچيده شده و بعد داخل بسته بندي اصلي رفته؟؟؟ 

من خیلی وقته  شمارو میشناسم هنوز شروع نکردید!!!!!!!؟ 

همیشه تاپیک میزنین سوال تکراری 

اگه چشمت افتاد بخون😋😋😋😋اول آنکه  دوستت دارم بی قید و شرط دوم آنکه هر آنچه بین ما شد اولی را از یاد نبر    .........................................در خواست دوستی قبول نمیکنم( دیگه ناراحتیتون پای خودتون😀)...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی وقته  شمارو میشناسم هنوز شروع نکردید!!!!!!!؟  همیشه تاپیک میزنین سوال تکراری  ...

بعدم واقعا سخته بخاي اول با قدرت شروع كني وبايد نظرات همه رو بدونين ميشه سوالمو جواب بدين

2731

یه ساندویچ عادی  بزن 

مثل اونایی که تو دیجی.    کالا میفروشنن همینن😢

اگه چشمت افتاد بخون😋😋😋😋اول آنکه  دوستت دارم بی قید و شرط دوم آنکه هر آنچه بین ما شد اولی را از یاد نبر    .........................................در خواست دوستی قبول نمیکنم( دیگه ناراحتیتون پای خودتون😀)...
2740
نه هنوز شريكم كنسل شد و خودم مجبورم وام بگيرم براهمين پولم بايد يه ماه تو بانك باشه

انشالله موفق باشی.

ببخشید قصد فضولی ندارم فقط برام سواله برای شروع وام چقدر میخوای بگیری؟

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
بعدم واقعا سخته بخاي اول با قدرت شروع كني وبايد نظرات همه رو بدونين ميشه سوالمو جواب بدين

ساندویچتون عادی باشه نمیدونم چند گرمه دیگه

اما یدونه ساندویچ بزرگ بزنین 

سس هم کنارش بزارین . ...

اگه بتونین این مدلی کنین خیلی خفن میشه: یه ساندویچ  بزارین  بعد بیرون ساندویچ یه دستمال مرطوب که خشگل باشه با یه سس  کنار ساندویچ بزنین اون جوری دیده میشه بیشتر میخرن

نمیشه از هردو مدل بزنی؟ 

اولش نه اخه اولش بايد به هر جا يكي رايگان بدم چند مدل سختم ميشه ارايشو بايد قوي درست كنم احتمالا يه كالباس ميزنم يه مرغ گريل برا اولش بعد اگه بازارم خوب بود تنوع ميدم

بايد ١٠٠بگيرم البته خودم ٣٠٠دارم  

انشالله همچی اوکی بشه و تو کارت موفق باشی

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍